Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła przeszła metamorfozę! Zupełnie zmieniła fryzurę!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 23 grudnia 2020 10:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła, była żona była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły chętnie zmienia swój wizerunek! Na Instagramie gwiazda pokazuje zdjęcia dokumentujące jej codzienność, w tym także wizyty w gabinetach medycyny estetycznej, gdzie jest stałym gościem. Przez ostatnie dwa lata zmieniła się tak bardzo, że trudno ją rozpoznać. A teraz postanowiła jeszcze przefarbować włosy! Do tej pory pamiętamy ją jako blondynkę, ale Justyna zdecydowała się na mocną zmianę. Nowy kolor postanowiła pokazać na swoim profilu na Instastories. Wybrała brąz. Do twarzy jej w brązie?

Nowa fryzura Justyny Żyły

Prosta fryzura i nowy kolor włosów - Justyna wybrała czekoladowy brąz, który pięknie podkreśla karnację celebrytki i wydobywa kolor jej oczu. 

justyna-zyla-fryzura-2
Fot. Instagram: @ justynazyla

Czy Justyna zdecydowała się na metamorfozę, bo jest zakochana? Na pewno o nowej miłości mówi głośno. Na swoim Instagramie niedawno wrzuciła post z tajemniczym zdjęciem i romantycznym wpisem. Justyna coraz częściej pokazuje nowego partnera!

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem. Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty. Niech zostanie wszystko tak, jak jest.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.