Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
Ze świata urody

Justyna Żyła otwarcie o operacjach plastycznych! Trudno ją rozpoznać!

Pokazała zdjęcia przed i po!

Aleksandra Frankowska 15 września 2020 21:01
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

W ciągu ostatnich dwóch lat Justyna Żyła przeszła niesamowitą metamorfozę. Celebrytka otwarcie mówi o tym, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i często pokazuje relacje w swoich social mediach z wizyt w salonach kosmetycznych. W swoim wyglądzie poprawia wiele, ale nie wstydzi się o tym mówić. Na jej Instagramie w bieżącej relacji pojawiło się porównanie, które zrobiła sama – dwa zdjęcia przedstawiają jej twarz obecnie oraz dwa lata temu. Różnica jest ogromna!

Burzliwa relacja z byłym mężem

W ostatnich miesiącach o Justynie Żyle jest głośno głównie z uwagi na dość burzliwe relacje z byłym mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Byli partnerzy często upubliczniają swój konflikt i w mediach społecznościowych wypowiadają się o sobie w dość nieprzyjemny sposób. Mimo to, Justyna Żyła nie stroni od mediów i chętnie chwali się kadrami ze swojego prywatnego życia. Udziela też wywiadów, przez co można stwierdzić, że medialna kariera jest dla niej wyjątkowo wygodna. Ponieważ coraz częściej pojawia się w prasie i telewizji, dba również o swój wygląd.

Justyna Żyła pokazała niezwykłą metamorfozę

Najnowsze zdjęcie, które celebrytka wrzuciła na swój Instagram pokazuje zestawienie dwóch zdjęć jej twarzy. Jedno zostało zrobione w 2018 roku, drugie zaś obecnie, w 2020. Zdecydowanie widać różnicę, między innymi w wielkości ust.

Jej buzia wydaje się nieco pełniejsza. Można więc spodziewać się również innych korekt twarzy. Sama Żyła podpisała zdjęcie nazwą kliniki, z której usług korzysta. Można więc przypuszczać, że w ten sposób chciała podziękować specjalistom, którzy pomogli jej w zmianie wizerunku. Myślicie, że różnica jest bardzo widoczna? 

Justyna Żyła o operacjach plastycznych
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić.Szukaj podobnych tobie. Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij. Fot. @tukeip ❤️uwielbiam „twoja dziewczyna „🥰”

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…