Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła postawiła na jesienną metamorfozę!

Czy to początek większych zmian?

Marta Cieplak 18 września 2020 12:30
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła, była żona słynnego polskiego skoczka, nie daje o sobie zapomnieć! W mediach głośno jest o jej konflikcie z Piotrem Żyłą, a na Instagramie celebrytka wciąż pokazuje zdjęcia dokumentujące jej codzienność, w tym także wizyty w gabinetach medycyny estetycznej, gdzie jest stałym gościem. Niedawno pisaliśmy o tym, że przez ostatnie dwa lata zmieniła się tak bardzo, że trudno ją rozpoznać. Ale była uczestniczka Tańca z gwiazdami przyznaje, że to nie koniec! I właśnie zaprezentowała nową fryzurę! Jesteście ciekawi jak wygląda?

Justyna Żyła w nowej fryzurze i nowym korze włosów

Okazuje się, że Justyna Żyła postanowiła zrezygnować z platynowego blondu na rzecz bardziej naturalnego odcienia. Zmieniła też długość, delikatnie podcinając kosmyki.

Jesiennej metamorfozy etap pierwszy 🙃😅Jak dobrze mieć wokół siebie młodych zdolnych ludzi @hairlove_by_ann 😘❤️Jak wam się podoba? napisała pod zdjęciem.

My jesteśmy zachwyceni nowym kolorem, bo celebrytka wygląda w nim znacznie lepiej – szlachetnie i młodo. To zdecydowanie metamorfoza na duży plus. Tego zdania są także fani Justyny Żyły, którzy zasypują ją komplementami:

Wow!!!!!Śliczny kolor!!!!

Cudnie,tak naturalnie,dziewczęco.Mega!😍❤️👏

Bosko! Kolor genialny!!!

Powiem ze o wiele lepiej w tym kolorze

Dla porównania zobaczcie starsze zdjęcia Justyny w platynie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić.Szukaj podobnych tobie. Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij. Fot. @tukeip ❤️uwielbiam „twoja dziewczyna „🥰”

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…