Justyna-Steczkowska-w-kostiumie-lato-2020
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi

Justyna Steczkowska zachwyca w bikini na wakacjach!

„Figura jak u 18nastki!” komplementują fani!

Marta Cieplak 22 lipca 2020 13:30
Justyna-Steczkowska-w-kostiumie-lato-2020
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska spędza właśnie wakacje na rajskiej plaży. Ze zdjęć można się domyślać, że to pewnie Grecja, ale piosenkarka nie zdradza, gdzie dokładnie przebywa, bo „na wakacjach lubię samotność z rodziną” pisze. Jednak to nie lokalizacja jest najważniejsza, a to, jak piosenkarka wygląda w bikini! Fani porównują ją do Halle Berry w filmie o Bondzie, a inni twierdzą, że ma najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie. I faktycznie trudno się z nimi nie zgodzić!

Justyna Steczkowska w bikini na plaży jak dziewczyna Bonda

Zdjęcia, które Steczkowska publikuje na swoim koncie na Instagramie zapierają dech w piersi! Widać na nich piosenkarkę w dość kusym czarnym bikini z efektownym, biżuteryjnym zdobieniem. Nogi ma rzeczywiście fantastyczne, ale to płaski brzuch zrobił na nas największe wrażenie! Tylko spójrzcie:

Piosenkarka wygląda zniewalająco.

jakim cudem ma Pani cały czas chyba najlepszą figurę wśród piosenkarek? To jest bezczelność ✌️

Najlepsze nogi polskiego show-biznesu 😍

Mój ideał piękna, od zawsze podziwiam

Co za figura, obłęd 😍, piszą

Niesamowite wrażenie robi także filmik, na którym Justyna Steczkowska wychodzi z morza. Rzeczywiście, jak piszą fani, przypomina to scenę z filmu o Bondzie z Halle Berry! Figura doskonała.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.