Justyna-Steczkowska-w-kostiumie-lato-2020
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi

Justyna Steczkowska zachwyca w bikini na wakacjach!

„Figura jak u 18nastki!” komplementują fani!

Marta Cieplak 22 lipca 2020 13:30
Justyna-Steczkowska-w-kostiumie-lato-2020
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska spędza właśnie wakacje na rajskiej plaży. Ze zdjęć można się domyślać, że to pewnie Grecja, ale piosenkarka nie zdradza, gdzie dokładnie przebywa, bo „na wakacjach lubię samotność z rodziną” pisze. Jednak to nie lokalizacja jest najważniejsza, a to, jak piosenkarka wygląda w bikini! Fani porównują ją do Halle Berry w filmie o Bondzie, a inni twierdzą, że ma najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie. I faktycznie trudno się z nimi nie zgodzić!

Justyna Steczkowska w bikini na plaży jak dziewczyna Bonda

Zdjęcia, które Steczkowska publikuje na swoim koncie na Instagramie zapierają dech w piersi! Widać na nich piosenkarkę w dość kusym czarnym bikini z efektownym, biżuteryjnym zdobieniem. Nogi ma rzeczywiście fantastyczne, ale to płaski brzuch zrobił na nas największe wrażenie! Tylko spójrzcie:

Piosenkarka wygląda zniewalająco.

jakim cudem ma Pani cały czas chyba najlepszą figurę wśród piosenkarek? To jest bezczelność ✌️

Najlepsze nogi polskiego show-biznesu 😍

Mój ideał piękna, od zawsze podziwiam

Co za figura, obłęd 😍, piszą

Niesamowite wrażenie robi także filmik, na którym Justyna Steczkowska wychodzi z morza. Rzeczywiście, jak piszą fani, przypomina to scenę z filmu o Bondzie z Halle Berry! Figura doskonała.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.