Justyna-Steczkowska-w-kostiumie-lato-2020
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi

Justyna Steczkowska zachwyca w bikini na wakacjach!

„Figura jak u 18nastki!” komplementują fani!

Marta Cieplak 22 lipca 2020 13:30
Justyna-Steczkowska-w-kostiumie-lato-2020
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska spędza właśnie wakacje na rajskiej plaży. Ze zdjęć można się domyślać, że to pewnie Grecja, ale piosenkarka nie zdradza, gdzie dokładnie przebywa, bo „na wakacjach lubię samotność z rodziną” pisze. Jednak to nie lokalizacja jest najważniejsza, a to, jak piosenkarka wygląda w bikini! Fani porównują ją do Halle Berry w filmie o Bondzie, a inni twierdzą, że ma najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie. I faktycznie trudno się z nimi nie zgodzić!

Justyna Steczkowska w bikini na plaży jak dziewczyna Bonda

Zdjęcia, które Steczkowska publikuje na swoim koncie na Instagramie zapierają dech w piersi! Widać na nich piosenkarkę w dość kusym czarnym bikini z efektownym, biżuteryjnym zdobieniem. Nogi ma rzeczywiście fantastyczne, ale to płaski brzuch zrobił na nas największe wrażenie! Tylko spójrzcie:

Piosenkarka wygląda zniewalająco.

jakim cudem ma Pani cały czas chyba najlepszą figurę wśród piosenkarek? To jest bezczelność ✌️

Najlepsze nogi polskiego show-biznesu 😍

Mój ideał piękna, od zawsze podziwiam

Co za figura, obłęd 😍, piszą

Niesamowite wrażenie robi także filmik, na którym Justyna Steczkowska wychodzi z morza. Rzeczywiście, jak piszą fani, przypomina to scenę z filmu o Bondzie z Halle Berry! Figura doskonała.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.