justin bieber metamorfoza
Fot. Broad Image
Metamorfozy gwiazd

Justin Bieber już tak nie wygląda! Wokalista zmienił fryzurę!

Co było powodem tak drastycznej zmiany?

Aleksandra Frankowska 2 czerwca 2021 14:27
justin bieber metamorfoza
Fot. Broad Image

Justin Bieber swego czasu był jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Liczne skandale sprawiły, że jego popularność nieco zmalała, jednak po ślubie z Hailey Baldwin wokalista nieco się ustatkował. Skandale z jego udziałem nie są już codziennością, a na jego Instagramie można zobaczyć kadry z prywatnego i szczęśliwego życia z piękną modelką. Justin Bieber postanowił niedawno zmienić także swój wizerunek. Jak teraz wygląda Bieber?

Zobacz też: Hailey Bieber opowiedziała o chorobie Justina Biebera 

Justin Bieber zmienił fryzurę

Autor takich piosenek jak Baby, Hold On czy Peaches jest bardzo aktywny w swoich social mediach. W przypadku jego fryzur – mogliśmy zobaczyć już naprawdę wszystko. Bieber miał na głowie różne kolory, dredy, długie i krótkie włosy. Tym razem zdecydował się na radykalne cięcie na tak zwane zero. Po jego dłuższych blond włosach nie ma już śladu.

Czytaj też: Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże! Wiemy dlaczego!

Sprawiasz, że chce obciąć moje włosy – podpisał zdjęcie.

Fani zareagowali bardzo różnie na tę zmianę. Niektórzy obsypali Justina Biebera mnóstwem komplementów, inni jednak skrytykowali jego nowy wygląd, ponieważ byli przyzwyczajeni do jego dotychczasowej nonszalanckiej fryzury.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Justina Biebera? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?