justin bieber metamorfoza
Fot. Broad Image
Metamorfozy gwiazd

Justin Bieber już tak nie wygląda! Wokalista zmienił fryzurę!

Co było powodem tak drastycznej zmiany?

Aleksandra Frankowska 2 czerwca 2021 14:27
justin bieber metamorfoza
Fot. Broad Image

Justin Bieber swego czasu był jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Liczne skandale sprawiły, że jego popularność nieco zmalała, jednak po ślubie z Hailey Baldwin wokalista nieco się ustatkował. Skandale z jego udziałem nie są już codziennością, a na jego Instagramie można zobaczyć kadry z prywatnego i szczęśliwego życia z piękną modelką. Justin Bieber postanowił niedawno zmienić także swój wizerunek. Jak teraz wygląda Bieber?

Zobacz też: Hailey Bieber opowiedziała o chorobie Justina Biebera 

Justin Bieber zmienił fryzurę

Autor takich piosenek jak Baby, Hold On czy Peaches jest bardzo aktywny w swoich social mediach. W przypadku jego fryzur – mogliśmy zobaczyć już naprawdę wszystko. Bieber miał na głowie różne kolory, dredy, długie i krótkie włosy. Tym razem zdecydował się na radykalne cięcie na tak zwane zero. Po jego dłuższych blond włosach nie ma już śladu.

Czytaj też: Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże! Wiemy dlaczego!

Sprawiasz, że chce obciąć moje włosy – podpisał zdjęcie.

Fani zareagowali bardzo różnie na tę zmianę. Niektórzy obsypali Justina Biebera mnóstwem komplementów, inni jednak skrytykowali jego nowy wygląd, ponieważ byli przyzwyczajeni do jego dotychczasowej nonszalanckiej fryzury.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Justina Biebera? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?