METAMORFOZY GWIAZD

Julia Wieniawa przeszła niewiarygodną metamorfozę!

Aktorka jest teraz... blondynką? Fani przecierają oczy ze zdumienia

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2019 06:59

W ostatnich tygodniach każde zdjęcie, które Julia Wieniawa zamieszczała w mediach społecznościowych, było szeroko komentowane ze względu na domniemane rozstanie z Antonim Królikowskim. Sprawa stała się jasna w dniu jej 20. urodzin, gdy aktor zamieścił  na Instagramie wzruszający filmik, podsumowujący dwa lata ich związku i podziękował za to, co było. Czyżby po rozstaniu przyszedł czas na spektakularną metamorfozę w życiu młodej gwiazdy? Falę spekulacji wywołała jej najnowsza fotografia zamieszczona na Instagramie!

Julia Wieniawa została blondynką? Metamorfoza gwiazdy

Na zdjęciu Julia Wieniawa pozuje w... długich blond włosach! Bo jej naturalnym, ciemnym kolorze nie ma śladu. Nic dziwnego, że fani aktorki zareagowali niedowierzaniem i zaczęli pytać czy to peruka czy też faktycznie gwiazda zdecydowała się na spektakularną zmianę wizerunku. Tym bardziej, że fotografię podpisała „Nowy rok. Nowa ja”, co w sposób oczywisty nawiązuje do jej niedawnego rozstania z Antonim Królikowskim.

Julia Wieniawa zmieniła wizerunek? Znamy prawdę

Szybko jednak Julia Wieniawa rozwiała wszelkie wątpliwości na ten temat, zamieszczając na InstaStories filmik, na którym zdejmuję perukę i oznaczając na nim profil twórcy. Fani mogli zatem odetchnąć z ulgą: aktorka nie zmieniła radykalnie wizerunku a jedynie postanowiła wywołać nieco medialnego zamieszania.

Zdjęcia byłej partnerki Antka Królikowskiego w wersji blond zobaczysz w naszej galerii!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.