METAMORFOZY GWIAZD

Julia Wieniawa przeszła niewiarygodną metamorfozę!

Aktorka jest teraz... blondynką? Fani przecierają oczy ze zdumienia

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2019 06:59

W ostatnich tygodniach każde zdjęcie, które Julia Wieniawa zamieszczała w mediach społecznościowych, było szeroko komentowane ze względu na domniemane rozstanie z Antonim Królikowskim. Sprawa stała się jasna w dniu jej 20. urodzin, gdy aktor zamieścił  na Instagramie wzruszający filmik, podsumowujący dwa lata ich związku i podziękował za to, co było. Czyżby po rozstaniu przyszedł czas na spektakularną metamorfozę w życiu młodej gwiazdy? Falę spekulacji wywołała jej najnowsza fotografia zamieszczona na Instagramie!

Julia Wieniawa została blondynką? Metamorfoza gwiazdy

Na zdjęciu Julia Wieniawa pozuje w... długich blond włosach! Bo jej naturalnym, ciemnym kolorze nie ma śladu. Nic dziwnego, że fani aktorki zareagowali niedowierzaniem i zaczęli pytać czy to peruka czy też faktycznie gwiazda zdecydowała się na spektakularną zmianę wizerunku. Tym bardziej, że fotografię podpisała „Nowy rok. Nowa ja”, co w sposób oczywisty nawiązuje do jej niedawnego rozstania z Antonim Królikowskim.

Julia Wieniawa zmieniła wizerunek? Znamy prawdę

Szybko jednak Julia Wieniawa rozwiała wszelkie wątpliwości na ten temat, zamieszczając na InstaStories filmik, na którym zdejmuję perukę i oznaczając na nim profil twórcy. Fani mogli zatem odetchnąć z ulgą: aktorka nie zmieniła radykalnie wizerunku a jedynie postanowiła wywołać nieco medialnego zamieszania.

Zdjęcia byłej partnerki Antka Królikowskiego w wersji blond zobaczysz w naszej galerii!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.