Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Wieniawa przeszła ogromna metamorfozę dzięki programowi Taniec z Gwiazdami!

Sporo schudła na treningach?

Redakcja VIVA! 9 marca 2020 11:45
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

W piątek rozpoczęła się 11. edycja Tańca z Gwiazdami. W tym sezonie na parkiecie pojawiła się między innymi Julia Wieniawa, która wystąpiła u boku Stefano Terazzino. Już od pierwszego odcinka Julka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach. Widać, że 21–latka ma poczucie rytmu i z pewnością ciężko przygotowuje się do występów na żywo. Tak intensywny wysiłek fizyczny wpłynął na jej sylwetkę? Poznajcie szczegóły!

Taniec z Gwiazdami – Julia Wieniawa zamieni siłownię na salę taneczną?

Julia Wieniawa to jedna z piękniejszych gwiazd młodego pokolenia, jeszcze przed programem mogła się pochwalić szczupłą sylwetką. Jednak treningi taneczne robią swoje - mają wpływ na figurę i mięśnie. W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Julia zdradziła, że nie sprawdzała, ile ważyła przed programem, jednak jak się okazuje bliskie jej osoby zauważyły zmianę:

„Znajomi mówią mi, że troszkę schudłam. Ale ja ostatnio nie zwracam uwagi, mimo że zawsze miałam obsesję na punkcie piękna i fizyczności. Tak teraz, przez to, ze dużo ćwiczę, czuję się pewna w swoim ciele i nieważne czy mi coś odstaje, czy nie. Zawsze na siłowni patrzę na to, czy mi się coś zmienia, czy mam jakieś mięśnie.”

Do tej pory Julka chodziła głównie na siłownię i, jak przyznaje, zwracała uwagę, czy zmienia się jej ciało, czy mięśnie są już bardziej widoczne. Artystka podkreśla, że taniec daje jej dużo więcej, przede wszystkim skupia się na emocjach, które mu towarzyszą, a przy okazji pracuje nad sylwetką, Jednak jak przyznaje:

„Rzeczywiście moje ulubione spodnie zaczęły być na mnie za duże ostatnio. Oby tak dalej!”

Koniecznie zobaczcie zdjęcia Julii Wieniawy sprzed programu i w trakcie. Czy jej sylwetka znacznie się zmieniła?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.