Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa zagra w pierwszym polskim horrorze – W lesie dziś nie zaśnie nikt

W filmie zobaczymy ją bez makijażu!

Redakcja VIVA! 29 października 2019 15:30
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa uchodzi za jedną z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie – słynie z poczucia stylu oraz idealnego makijażu. Tym bardziej szokiem dla jej fanów było zobaczenie jej w wersji saute. Wygląda na to, że jej skóra nie jest tak doskonała. Jesteście ciekawi jak wygląda Julia o’naturel?

Julia Wieniawa w polskim horrorze. Zapowiada się świetnie!

Oprócz rozkwitającej kariery wokalnej, gwiazda rozwija się również aktorsko - można zobaczyć na dużym ekranie. Na swoim Instagramie podzieliła się.informacją, że będzie można ją zobaczyć w horrorze polskiej produkcjiW lesie dziś nie zaśnie nikt. Mimo, że premiery filmu doczekamy się dopiero w 2020 roku, artystka w swoich social mediach umieściła teaser filmu. Aktorka biega po lesie, a szczególną uwagę przykuł jej wygląd – podkrążone oczy, wypryski oraz zaczerwieniona skóra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Mimo, że Julia Wieniawa nie ma na sobie grama makijażu, to prezentuje się świetnie! Jej obserwatorzy są równie zachwyceni i już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ja w nowej roli! Koniecznie zobaczcie fragment filmu i sami oceńcie jak prezentuje się gwiazda!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.