Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa zagra w pierwszym polskim horrorze – W lesie dziś nie zaśnie nikt

W filmie zobaczymy ją bez makijażu!

Redakcja VIVA! 29 października 2019 15:30
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa uchodzi za jedną z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie – słynie z poczucia stylu oraz idealnego makijażu. Tym bardziej szokiem dla jej fanów było zobaczenie jej w wersji saute. Wygląda na to, że jej skóra nie jest tak doskonała. Jesteście ciekawi jak wygląda Julia o’naturel?

Julia Wieniawa w polskim horrorze. Zapowiada się świetnie!

Oprócz rozkwitającej kariery wokalnej, gwiazda rozwija się również aktorsko - można zobaczyć na dużym ekranie. Na swoim Instagramie podzieliła się.informacją, że będzie można ją zobaczyć w horrorze polskiej produkcjiW lesie dziś nie zaśnie nikt. Mimo, że premiery filmu doczekamy się dopiero w 2020 roku, artystka w swoich social mediach umieściła teaser filmu. Aktorka biega po lesie, a szczególną uwagę przykuł jej wygląd – podkrążone oczy, wypryski oraz zaczerwieniona skóra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Mimo, że Julia Wieniawa nie ma na sobie grama makijażu, to prezentuje się świetnie! Jej obserwatorzy są równie zachwyceni i już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ja w nowej roli! Koniecznie zobaczcie fragment filmu i sami oceńcie jak prezentuje się gwiazda!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.