Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Wieniawa postanowiła zmienić fryzurę! Jak teraz wygląda?

Zainspirowała ją... Ariana Grande!

Ksenia Krasko 2 maja 2019 10:00
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa jest zdecydowaną gwiazdą naszego pokolenia! Młoda aktorka uznawana jest za ikonę stylu, zarówno pod względem stylizacji modowych, jak i trendów urodowych. Piosenkarka nie stroni od eksperymentów, dlatego nowa fryzura nie zaskakuje jej największych fanów.

Nowa fryzura Julii Wieniawy – jak teraz wygląda?

Julia Wieniawa doskonale orientuje się w najpopularniejszych trendach! Od lat poszukuje ciekawych stylizacji dla siebie, dlatego widzieliśmy ją w różnych wydaniach – miała już bardzo długie włosy, grzywkę, a nawet blond perukę. Ostatnio była wierna fryzurze do ramion w stylu lob, ale postanowiła to zmienić i zdecydowała się na widoczne przedłużenie swoich włosów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You like my hair? Gee, thanks just bought it 💁🏻‍♀️ #nomakeup #arianamood

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Reakcja fanów nie pozostawia złudzeń, że aktorka wygląda świetnie: „Śliczne ci w długich włosach 😘😘”, „Ale piękne włosy😻😻”, „Polska Ariana Grande😂😍😍 Śliczna!💋💋❤”. Jak widzisz, wśród komentarzy nie brakowało porównań do Ariany Grande. Wyglądają podobnie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?