Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Wieniawa postanowiła zmienić fryzurę! Jak teraz wygląda?

Zainspirowała ją... Ariana Grande!

Ksenia Krasko 2 maja 2019 10:00
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa jest zdecydowaną gwiazdą naszego pokolenia! Młoda aktorka uznawana jest za ikonę stylu, zarówno pod względem stylizacji modowych, jak i trendów urodowych. Piosenkarka nie stroni od eksperymentów, dlatego nowa fryzura nie zaskakuje jej największych fanów.

Nowa fryzura Julii Wieniawy – jak teraz wygląda?

Julia Wieniawa doskonale orientuje się w najpopularniejszych trendach! Od lat poszukuje ciekawych stylizacji dla siebie, dlatego widzieliśmy ją w różnych wydaniach – miała już bardzo długie włosy, grzywkę, a nawet blond perukę. Ostatnio była wierna fryzurze do ramion w stylu lob, ale postanowiła to zmienić i zdecydowała się na widoczne przedłużenie swoich włosów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You like my hair? Gee, thanks just bought it 💁🏻‍♀️ #nomakeup #arianamood

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Reakcja fanów nie pozostawia złudzeń, że aktorka wygląda świetnie: „Śliczne ci w długich włosach 😘😘”, „Ale piękne włosy😻😻”, „Polska Ariana Grande😂😍😍 Śliczna!💋💋❤”. Jak widzisz, wśród komentarzy nie brakowało porównań do Ariany Grande. Wyglądają podobnie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!