julia-wieniawa-stworzyla-marke-kosmetyczna
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa stworzyła własną markę kosmetyczną! Co znajdziemy w ofercie?

Produkty trafią do sprzedaży już wkrótce!

Paulina Filipowicz 27 sierpnia 2020 14:29
julia-wieniawa-stworzyla-marke-kosmetyczna
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne ważne projekty. Młoda aktorka dostaje coraz więcej propozycji głównych ról i świetnie odnajduje się w towarzyskim życiu show-biznesowego świata. Tej jesieni zobaczymy ją w głośnej produkcji "Chłopi", a kilka tygodni temu gwiazda wróciła na treningi do 11. edycji show Taniec z gwiazdami. Dziś natomiast ogłosiła, że staruje z własnym biznesem! Młoda gwiazda odważnie sięga po kolejne marzenia.

Julia Wieniawa stworzyła własną markę kosmetyczną. Co znajdziemy w ofercie Jusse?

Julia Wieniawa od kilku dni informowała na swoim Instagramie, że ciężko pracuje nad nowym sekretnym projektem. Trzymała fanów w niepewności aż do dziś, gdy o godzinie 12:00 ogłosiła światu swój nowy projekt. Młoda gwiazda stworzyła własną markę kosmetyków o nazwie Jusee Cosmetics.

"Jakiś czas temu publikowałam na stories zajawkę o moim najważniejszym projekcie w życiu. Wreszcie nadszedł ten dzień, w którym mogę się pochwalić o co chodziło. Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną @jusee_cosmetics. Marzenia naprawdę się spełniają. Co to za kosmetyki? Wkrótce dowiecie się więcej" - tak o swoim nowym projekcie napisała Julia Wieniawa.

Choć oferta marki Jusee Cosmetics pozostaje ciągle tajemnicą, na Instagramie powstał już oficjalny profil brandu, na którym możemy podziwiać pierwsze zdjęcia z kampanii. W zaledwie dwie godziny od premiery, konto zyskało ponad 15 tysięcy obserwujących! Wszyscy zainteresowani marką już teraz mogą również zapisać się do newslettera na stronie www.juseecosmetics.com, gdzie rozpoczyna się wielkie odliczanie do dnia premiery.

Na oficjalne informacje dotyczące portfolio produktowego marki musimy jeszcze poczekać, ale Julia już zdradziła, że Jusee to kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Ponadto gwiazda podkreśliła, że ceny produktów będą przystępne... Czy można chcieć czegoś więcej?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.