Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Julia Wieniawa po powrocie z Zanzibaru wybrała się do fryzjera!

Zmieniła kolor i postawiła na ostre cięcie!

Aleksandra Frankowska 9 grudnia 2020 12:27
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa niedawno wróciła z egzotycznych wakacji na Zanzibarze, gdzie wybrała się z nowym ukochanym Nikodemem. Tuż po przylocie wybrała się do fryzjera, aby odświeżyć fryzurę, którą i tak niedawno zmieniła. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

Sukces Julii Wieniawy

Młoda aktorka pnie się po szczeblach kariery w szalonym tempie. Kupiła niedawno kolejne mieszkanie, gra w filmach, serialach i bierze udział w licznych kampaniach reklamowych znanych marek. Założyła także swoją pierwszą markę kosmetyczną, która odniosła niesamowity sukces na polskim rynku. Udało jej się także znaleźć szczęście w miłości u boku Nikodema Rozbickiego, z którym do niedawna łączyła ją tylko przyjaźń.

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę

Julia w tym roku wybrała się na zimowe wakacje na Zanzibarze, aby nieco skosztować jeszcze słońca, kiedy w Polsce pojawił się pierwszy śnieg. Po powrocie pokazała na Instagramie relację z wizyty u fryzjera, gdzie odświeżyła kolor i postawiła na ostre cięcie.

Blond refleksy doskonale kontrastują ze złotą opalenizną. Wieniawa w najnowszym wydaniu wygląda niczym J.Lo!

Wieniawa zmienila fryzure
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.