Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa pokazała całkiem nową, zaskakującą fryzurę!

Czy pasuje młodej aktorce? I do kogo stała się podobna?

Redakcja VIVA! 27 maja 2020 20:29
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa wzbudza wciąż wielkie zainteresowanie. Najlepszym tego dowodem jest to, że jej konto na Instagramie obserwuje… 1,6 miliona osób. I właśnie instagramowe konto ono jest ostatnio z wiadomych względów głównym źródłem informacji o życiu młodej aktorki. Z niego właśnie dowiedzieliśmy się, że Julia Wieniawa powróciła już na plan serialu Zawsze warto. I że na jego potrzeby dość radykalnie zmieniła fryzurę.

Julia Wieniawa z nową fryzurą?

Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach możemy zobaczyć, jak 21-letnia aktorka… wygląda z prostą grzywką i bujnymi lokami. Ta metamorfoza wzbudziła mieszane uczucia jej fanów. Jedni byli zachwyceni, inni uważali, że ich ulubienica zaczęła przypominać pewną nastoletnią gwiazdkę. Jak myślicie o kogo chodzi?! Jednych i drugich musimy jednak zaskoczyć. Nowa fryzura Julii Wieniawy to tylko… peruka, która założyła na potrzeby filmu. Po skończonych zdjęciach wróciła bowiem do swego znanego dobrze wyglądu. Niektórzy z wielbicieli Julii Wieniawy czasami zapominają, że ich idolka jest aktorką!

Julia Wieniawa_metamorfoza_nowa_fryzura
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa_metamorfoza_nowa_fryzura
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.