Julia_Wieniawa
Fot. mat.prasowe
FRYZURY GWIAZD

Julia Wieniawa przeszła spektakularną metamorfozę!

Aktorka radykalnie zmieniła fryzurę? Fani przecierają oczy ze zdumienia

Konrad Szczęsny 28 października 2018 13:52
Julia_Wieniawa
Fot. mat.prasowe

To jej czas. Julia Wieniawa jest z pewnością najgorętszym nazwiskiem ostatnich miesięcy. 19-letnia aktorka skutecznie wykorzystuje popularność i nie spoczywa na laurach, angażując się w kolejne kampanie reklamowe i przyjmując role w produkcjach najbardziej uznanych w Polsce reżyserów. Młodziutka gwiazda wie również doskonale, jak wykorzystać do podtrzymania popularności media społecznościowe. Jeden z ostatnich postów, które tam zamieściła, wywołał w sieci nie lada poruszenie! Czyżby Julia Wieniawa radykalnie zmieniła fryzurę?

Julia Wieniawa przeszła metamorfozę. Aktorka ma teraz fryzurę z grzywką?

Partnerka Antka Królikowskiego opublikowała zdjęcie, na którym pozuje we fryzurze do ramion w kolorze bordowo-brązowym z grzywką. Jej fani przecierali oczy ze zdumienia i zastanawiali się czy Julia Wieniawa faktycznie postanowiła tak radykalnie zmienić wizerunek i zrezygnować kruczoczarnych włosów. Dali temu wyraz w komentarzach pod fotografią.

„Nie pasuje Ci ta fryzura!”, „Najlepsze są naturalne włosy”, „Postarza cię taki look”, pisali rozemocjonowani.

Na szczęście szybko okazało się, że nowa fryzura aktorki to... peruka i jest związana z metamorfozą na potrzeby roli. Sympatycy jej talentu mogą zatem odetchnąć z ulgą. 

Być może jednak pewnego dnia Julia Wieniawa zaskoczy wszystkich i zdecyduje się na taki image?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

u like it? #90s #style #onset 🎬

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…