Julia_Wieniawa
Fot. mat.prasowe
FRYZURY GWIAZD

Julia Wieniawa przeszła spektakularną metamorfozę!

Aktorka radykalnie zmieniła fryzurę? Fani przecierają oczy ze zdumienia

Konrad Szczęsny 28 października 2018 13:52
Julia_Wieniawa
Fot. mat.prasowe

To jej czas. Julia Wieniawa jest z pewnością najgorętszym nazwiskiem ostatnich miesięcy. 19-letnia aktorka skutecznie wykorzystuje popularność i nie spoczywa na laurach, angażując się w kolejne kampanie reklamowe i przyjmując role w produkcjach najbardziej uznanych w Polsce reżyserów. Młodziutka gwiazda wie również doskonale, jak wykorzystać do podtrzymania popularności media społecznościowe. Jeden z ostatnich postów, które tam zamieściła, wywołał w sieci nie lada poruszenie! Czyżby Julia Wieniawa radykalnie zmieniła fryzurę?

Julia Wieniawa przeszła metamorfozę. Aktorka ma teraz fryzurę z grzywką?

Partnerka Antka Królikowskiego opublikowała zdjęcie, na którym pozuje we fryzurze do ramion w kolorze bordowo-brązowym z grzywką. Jej fani przecierali oczy ze zdumienia i zastanawiali się czy Julia Wieniawa faktycznie postanowiła tak radykalnie zmienić wizerunek i zrezygnować kruczoczarnych włosów. Dali temu wyraz w komentarzach pod fotografią.

„Nie pasuje Ci ta fryzura!”, „Najlepsze są naturalne włosy”, „Postarza cię taki look”, pisali rozemocjonowani.

Na szczęście szybko okazało się, że nowa fryzura aktorki to... peruka i jest związana z metamorfozą na potrzeby roli. Sympatycy jej talentu mogą zatem odetchnąć z ulgą. 

Być może jednak pewnego dnia Julia Wieniawa zaskoczy wszystkich i zdecyduje się na taki image?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

u like it? #90s #style #onset 🎬

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.