Julia Wieniawa została blondynką 2021
Fot. Sesja VIVA!
fryzury gwiazd

Julia Wieniawa już tak nie wygląda! Postawiła na najmodniejszą fryzurę sezonu!

To uczesanie jest hitem wśród gwiazd…

Redakcja VIVA! 16 marca 2021 17:30
Julia Wieniawa została blondynką 2021
Fot. Sesja VIVA!

Julia Wieniawa to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i wokalistek. Artystka ma idealną figurę, o którą dba trenując i zdrowo się odżywiając, a jej stylizacje są inspiracją dla tysięcy Polek. Podobnie jej makijaże i fryzury. Gwiazda stawia na dziewczęcy i naturalny look, który jest zawsze na czasie. Teraz, podobnie jak wiele innych gwiazd postanowiła lekko zmienić fryzurę w modny sposób. Ostatnio uczesanie w stylu słynnej amerykańskiej aktorki Farrah Fawcett (to ona grała w kultowym serialu „Aniołki Charliego”) święci prawdziwe triumfy wśród celebrytek. Nic więc dziwnego, że i Wieniawa się na nie zdecydowała. 

Farrah Fawcett fryzura jak wykonac
Fot. East News

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zmieniła fryzurę. Teraz wygląda jak  Farrah Fawcett!

Nowa fryzura Julii Wieniawy w stylu Farrah Fawcett

W latach 70-tych ta fryzura była masowo kopiowana przez kobiety na całym świecie. Uczesanie Farrah Fawcett z wywiniętymi na zewnątrz końcówkami stało się hitem na długie lata, a look gwiazdy przeszedł do historii. Teraz, wraz z powrotem mody na stylizacje inspirowane latami 70-tymi, wraca także to słynne uczesanie.

Na taką fryzurę stawiają gwiazdy na na całym świecie, ale jest ona też popularna wśród Polek - Joanna Przetakiewicz i Jessica Mercedes już zaprezentowały się w tej fryzurze. Do tego grona dołączyła Julia Wieniawa. Gwiazda opublikowała filmiki z nową fryzurą na swoim profilu na Instagramie. Wieniawa przyznała, że ostatni raz końcówki podcinała u fryzjera w grudniu 2020 roku. Nic więc dziwnego, że aktorka miała ochotę na zmianę.

nowa fryzura Julii Wieniawy farrah fawcett
Fot. Instagram: @juliawieniawa

nowa fryzura Julii Wieniawy farrah fawcett aniołki charliego
Fot. Instagram: @juliawieniawa

Jak wykonać fryzurę w stylu lat 70., inspirowaną uczesaniem Farrah Fawcett?

Zastanawiasz się, jak wykonać fryzurę Julii? Włosy powinny być lekko wycieniowane, sama stylizacja uczesania jest natomiast dziecinnie łatwa! Na co dzień, w wersji skróconej możemy też uciec się do prostego tricku. Wystarczy podsuszone pasmo włosów znad czoła nawinąć na grubą szczotkę (zawsze wywijamy na zewnątrz - tylko w ten sposób uzyskamy efekt wywinięcia w stylu Farrah!) i chwilę podsuszyć, a następnie zrobić przedziałek. W ten sposób pięknie wystylizujemy część włosów wokół twarzy.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.