Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie bez retuszu i makijażu. Gwiazda ma piegi!

Oto naturalny look aktorki

Paulina Filipowicz 15 sierpnia 2020 09:30
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej stylowych gwiazd w polskim show-biznesie. Młodą aktorkę śledzą na Instagramie tysiące fanek, które uważnie podglądają jej styl i modowe wybory. Gwiazda mimo, że uwielbia ubrania od projektantów i ekstarwaganckie looki, często stawia na naturalny wygląd i sportowe stylizacje. Dziś znowu mieliśmy okazję podziwiać Julię w naturalnej odsłonię i... z piegami!

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie bez retuszu i makijażu. Gwiazda ma piegi

Julia Wieniawa zawsze zachwyca na czerwonym dywanie zmysłowymi kreacjami od projektantów, jednak to jej codzienne stylizacje zasługują na szczególną uwagę. Gwiazda chętnie eksperymentuje ze swoim stylem, bawi się trendami i świetnie stylizuje klasyczne zestawy z sezonowymi hitami. Nic więc dziwnego, że Julia Wieniawa została zaproszona do współpracy przez największą platformą zakupową w Europie, czyli Zalando!

Młoda aktorka wzięła udział w kampanii Zalando na sezon jesień-zima 2020, gdzie zaprezentowała się w bardzo naturalnym wydaniu. Julka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z bardzo delikatnym makijażem. Jej muśniętą słońcem skórę przyzdobiły urocze piegi.

"Pieguska pozdrawia" - napisała Julia Wieniawa pod zdjęciem.

Zachwyceni fani nie kryli podziwu i pochlebnie komentowali naturalny look Julki.

"Ale słodziak"

"Jeju zazdroszcze wszytskim kobietom które mają piegi😍 To wam dodaje uroku!!" - pisały internautki.

Jak zdradziła Julka, piegi nie są naturalne, lecz narysowane kredką. Gwiazda dodała, że spodobały jej się tak bardzo, iż będzie je z chęcią "nosić" również w przyszłości. A jak Wam podoba się naturalny look Julii Wieniawy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pieguska pozdrawia 🙈

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sunny city #summeroutfit 🤍

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.