julia_roberts
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Roberts zmieniła fryzurę! Aktorka zdecydowała się na skrócenie włosów! 

Zobacz, jak teraz wygląda. Korzystna metamorfoza?

Konrad Szczęsny 18 marca 2019 08:41
julia_roberts
Fot. East News

To naprawdę duża metamorfoza! Znana ze swoich falowanych blond włosów Julia Roberts postanowiła odświeżyć wizerunek wraz z nadchodzącą wiosną. Efekty przemiany zaprezentował na swoim Instagramie Serge Normant, osobisty fryzjer aktorki. Jak ocenianie nowy look gwiazdy?

Julia Roberts przeszła metamorfozę i ma na głowie asymetrycznego boba

Julia Roberts postawiła na jedno z najmodniejszych cięć ostatnich miesięcy, czyli asymetrycznego boba. W przypadku tej fryzury włosy są mocniej skrócone i wycieniowane z tyłu, zaś dłuższe z przodu, co z jednej strony odświeża wizerunek, z drugiej sprawia, że zyskuje on lekkość, ale nie wiąże się z rewolucją.

Póki co w sieci odnaleźć można tylko jedno zdjęcie, na którym aktorka pozuje bokiem. Jednak biorąc pod uwagę jej inne fotografie mało kto ma wątpliwości, że metamorfoza zaszkodziła aktorce. Tym bardziej, że czas obchodzi się z 50-latką wyjątkowo łaskawie i każdorazowe publiczne pojawienie się gwiazdy to nie lada sensacja.

Jak podoba ci się Julia Roberts w takim wydaniu? My jesteśmy tą lekką zmianą wizerunku zachwyceni!  

Aktorka po metamorfozie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@juliaroberts ❤️ new ✂️#sergenormant

Post udostępniony przez Serge Normant (@sergenormant)

Aktorka przed metamorfozą:

Fot. East News
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.