Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Kamińska posłuchała fanów i... rozjaśniła włosy!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 28 czerwca 2018 16:23
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Julia Kamińska, którą Polacy pokochali za tytułową rolę w serialu BrzydUla, jakiś czas temu założyła... salon fryzjerski. Ma w nim bardzo zaufaną ekipę, dzięki której możemy podziwiać ją w różnych stylizacjach. Ale tym razem naprawdę zaszalała, bo po jej ciemnych włosach nie ma niemal śladu!

Julia Kamińska została blondynką

Julia całą przemianę pokazała na Instagramie. I już po metamorfozie nie kryła zachwytu nową fryzurą.

„Jestem zachwycona swoją nową fryzurą. Zostały moje naturalne odrosty, bo na tym mi zależało. Ale posłuchałam was i zamiast przyciemniać to rozjaśniłam włosy. Musiałam je tez przyciąć, ale to już była sugestia ekspertki”, powiedziała na Instastory. 

Kolor rzeczywiście jest dużo jaśniejszy, ale aktorka wygląda w nim świetnie. Fani tez są zachwyceni tą przemianą. „Świetnie w tym kolorze. Twarz promienna 10 lat mniej”, „Przepięknie Pani wygląda”, „Jaka piękna, jaka zmysłowa”, „Cudowny kolor. Pasuje idealnie”, zachwycają się w komentarzach pod postem.

A Wam jak się podoba?  

Julia Kamińska rozjaśniła włosy
Fot. Facebook @juliakaminskaofficial

Julia w rozjaśnionych włosach

Czy wolisz aktorkę w ciemniejszym odcieniu?

 

I call this filter #makeup

Post udostępniony przez _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.