Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Kamińska posłuchała fanów i... rozjaśniła włosy!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 28 czerwca 2018 16:23
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Julia Kamińska, którą Polacy pokochali za tytułową rolę w serialu BrzydUla, jakiś czas temu założyła... salon fryzjerski. Ma w nim bardzo zaufaną ekipę, dzięki której możemy podziwiać ją w różnych stylizacjach. Ale tym razem naprawdę zaszalała, bo po jej ciemnych włosach nie ma niemal śladu!

Julia Kamińska została blondynką

Julia całą przemianę pokazała na Instagramie. I już po metamorfozie nie kryła zachwytu nową fryzurą.

„Jestem zachwycona swoją nową fryzurą. Zostały moje naturalne odrosty, bo na tym mi zależało. Ale posłuchałam was i zamiast przyciemniać to rozjaśniłam włosy. Musiałam je tez przyciąć, ale to już była sugestia ekspertki”, powiedziała na Instastory. 

Kolor rzeczywiście jest dużo jaśniejszy, ale aktorka wygląda w nim świetnie. Fani tez są zachwyceni tą przemianą. „Świetnie w tym kolorze. Twarz promienna 10 lat mniej”, „Przepięknie Pani wygląda”, „Jaka piękna, jaka zmysłowa”, „Cudowny kolor. Pasuje idealnie”, zachwycają się w komentarzach pod postem.

A Wam jak się podoba?  

Julia Kamińska rozjaśniła włosy
Fot. Facebook @juliakaminskaofficial

Julia w rozjaśnionych włosach

Czy wolisz aktorkę w ciemniejszym odcieniu?

 

I call this filter #makeup

Post udostępniony przez _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…