Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Kamińska posłuchała fanów i... rozjaśniła włosy!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 28 czerwca 2018 16:23
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Julia Kamińska, którą Polacy pokochali za tytułową rolę w serialu BrzydUla, jakiś czas temu założyła... salon fryzjerski. Ma w nim bardzo zaufaną ekipę, dzięki której możemy podziwiać ją w różnych stylizacjach. Ale tym razem naprawdę zaszalała, bo po jej ciemnych włosach nie ma niemal śladu!

Julia Kamińska została blondynką

Julia całą przemianę pokazała na Instagramie. I już po metamorfozie nie kryła zachwytu nową fryzurą.

„Jestem zachwycona swoją nową fryzurą. Zostały moje naturalne odrosty, bo na tym mi zależało. Ale posłuchałam was i zamiast przyciemniać to rozjaśniłam włosy. Musiałam je tez przyciąć, ale to już była sugestia ekspertki”, powiedziała na Instastory. 

Kolor rzeczywiście jest dużo jaśniejszy, ale aktorka wygląda w nim świetnie. Fani tez są zachwyceni tą przemianą. „Świetnie w tym kolorze. Twarz promienna 10 lat mniej”, „Przepięknie Pani wygląda”, „Jaka piękna, jaka zmysłowa”, „Cudowny kolor. Pasuje idealnie”, zachwycają się w komentarzach pod postem.

A Wam jak się podoba?  

Julia Kamińska rozjaśniła włosy
Fot. Facebook @juliakaminskaofficial

Julia w rozjaśnionych włosach

Czy wolisz aktorkę w ciemniejszym odcieniu?

 

I call this filter #makeup

Post udostępniony przez _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.