Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi

Julia Wieniawa powiększa usta?

Zrobiła to przy pomocy...

Marta Cieplak 10 grudnia 2021 14:30
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia i influencerka, której konto na Instagramie obserwują już 2 miliony osób. Do tego gwiazda ma własną linię ubrań do jogi i kosmetyków Jusse. Julia Wieniawa od dawna odpowiada na zarzuty o to, że ma powiększone usta. W końcu nagrała na TikToku filmik, na którym mówi wprost, że owszem powiększa usta, ale tylko makijażem. Jak? Przeczytacie w dalszej części artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa z zieloną torebką niczym Hailey Bieber!

Julia Wieniawia powiększa usta makijażem

Okazuje się, że Julia Wieniawa nigdy nie powiększała sobie ust kwasem hialuronowym. Aby to udowodnić na filmiku robi „dziubki” i dotyka ust pokazując, że nie są niczym wypełnione.

Nie wiem, ile razy jeszcze będę musiała udowadniać, że nie robiłam nigdy ust. Proszę bardzo, tak wyglądają moje naturalne usta, mogę je marszczyć, robić dzióbki. Nie ma tutaj nic, powiedziała na filmiku. 

A następnie zdradziła, że umiejętnie powiększa je makijażem i ten trik stosuje dość często. Na czym polega? Oto instrukcja krok po kroku:

1. Przygotuj przezroczysty błyszczyk i ciemniejszą niż kolor ust konturówkę. Julia Wieniawa stosuje taką w kolorze jasnobrązowym.

2.  Konturówką obrysuj kontur warg, najlepiej delikatnie go powiększając (wyjeżdżając o milimetr lub dwa poza czerwień wargową). Potem wypełnij konturówką kąciki ust, zostawiając nieumalowany jedynie ich środek.

3. Na sam koniec nałóż na wargi błyszczyk, który nie tylko nada ustom blask, ale dodatkowo ładnie rozmyje kolor konturówki tak, że będzie wyglądał maksymalnie naturalnie

Te trzy kroki sprawią, że usta będą rzeczywiście wyglądać na dużo większe. Bez użycia igły! Wypróbujesz? My już testowałyśmy i to naprawdę działa.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa wprowadziła się do apartamentu za 2 miliony i pokazała garderobę!

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.