Zobacz, jaką metamorfozę przeszedł aktor

Aleksandra Charzewska 9 stycznia 2019 15:29

Gdy w 1972 roku John Travolta rozpoczynał swoją karierę, zachwycał urodą. Przystojny, wysoki, dobrze zbudowany, a do tego w Gorączce sobotniej nocy udowodnił, że umie się ruszać jak nikt inny. W latach 80. Travolta był bożyszczem kobiet na całym świecie. Z biegiem lat nie było już jednak tak kolorowo. Przez jakiś czas nieustannie farbował włosy na bardzo ciemny kolor, obcinał je na krótko i przytył kilka kilogramów. W 2008 roku postanowił nawet zgolić włosy! Tę metamorfozę postanowił powtórzyć... w tym roku!

Jak teraz wygląda John Travolta? Zobaczcie, jak zmieniał się przez lata.  

1/9
Metamorfoza Travolty
Copyright @Metamorfoza Travolty
1/9

Poznajecie tego chłopca? To mały John sfotografowany w 1954 roku, gdy miał niecały rok. Jako dziecko czarował wielkimi, ciemnymi oczami.

2/9
metamorfoza Travolty
Copyright @Getty Images
2/9

W 1977 roku na ekrany wszedł film ,,Gorączka Sobotniej Nocy", dzięki któremu aktor zyskał ogromną popularność i stał się bożyszczem kobiet na całym świecie. Musimy przyznać, że prezentował się wtedy bardzo przystojnie.

3/9
metamorfoza Travolty
Copyright @Everett Collection
3/9

Lata 80. to okres, w którym Travolta wyglądał zdecydowanie najlepiej. Wysoki, przystojny i dobrze zbudowany - John doskonale wcielił się w rolę Jamesa Ubriacco w filmie ,,I kto to mówi".

4/9
metamorfoza Travolty
Copyright @United Archives
4/9

Ta fryzura w latach 90. była niekwestionowanym hitem. John również popełnił ten błąd i skusił się na tę wątpliwie atrakcyjną fryzurę.

5/9
Metamorfoza Travolty
Copyright @AFP/EAST NEWS
5/9

Travolta w 2008 roku wygląda zupełnie inaczej! Aktor zgolił włosy i sporo przytył. Niestety, nie wyglądał wtedy dobrze...

6/9
Metamorfoza Travolty
Copyright @Evan Agostini /Invision/AP/East News
6/9

Przez jakiś czas aktor notorycznie farbował włosy i obcinał na krótko, odsłaniając duże czoło. Fryzura, ze zdjęcia z 2012 wygląda bardzo sztucznie, a do tego ten wystający brzuszek...

7/9
Metamorfoza Travolty
Copyright @FaceToFace/REPORTER
7/9

W 2015 roku Travolta wyglądał zdecydowanie lepiej! Wyszczuplał, jednak wciąż uparcie malował je na ciemny, prawie czarny kolor.

8/9
Metamorfoza Travolty
Copyright @Instagram.com/johntravolta/
8/9

W 2017 roku aktor w końcu zrozumiał, że nie ma sensu farbować włosów i lepiej pozostać przy naturalnym kolorze. Siwe włosy w połączeniu z zarostem sprawiły, że Travolta wyglądał świetnie.

9/9
Metamorfoza Travolty
Copyright @Instagram.com/johntravolta/
9/9

Niedawno John udostępnił zdjęcie na którym pozuje ze swoją córką Ellą. Okazało się, że aktor postanowił wróci do fryzury sprzed 11 lat i znów jest łysy! Co sądzicie o tej metamorfozie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?