Metamorfozy gwiazd

Joanna Racewicz skróciła włosy i wygląda jak... Katarzyna Warnke!

Co myślicie o tej zmianie? Jest lepiej?

Marta Cieplak 11 kwietnia 2018 17:00
Joanna Racewicz
Fot. Instagram@joannaracewicz

Joanna Racewicz niezbyt często zaskakuje zmianami wizerunku. Dlatego jej nowy look wzbudza duże zainteresowanie. Dziennikarka jak zwykle oddała się w ręce zaufanego stylisty fryzur, Leszka Czajki, i zamieściła obszerną relację na Instagramie. Czyżby zmiana fryzury była podyktowana przez zmiany zawodowe?

Krótkie włosy Joanny Racewicz

Prezenterka w styczniu tego roku skróciła już znacznie swoje włosy i podgoliła boki. Teraz poszła o krok dalej ścinając włosy na bardzo krótko. Pewnie dlatego do złudzenia przypomina... Katarzynę Warnke! Aktorka przeszła metamorfozę niedawno, na potrzeby nowej roli w filmie Klatka.

Joanna Racewicz w rozmowie z portalem Przeambitni zapewniała, że w tak krótkich włosach czuje się bardzo dobrze. Na filmiku zamieszczonym na Instagramie dziennikarka zastanawia się wraz z fryzjerem czy ciąć włosy „na panią z telewizji” czy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Jak widać doszli do wniosku, że warto zaryzykować, bo włosy są naprawdę krótkie i w chłodniejszym niż dotąd kolorze! Jak Wam się podoba? 

 

Kochani, jeśli mogę się tak do Was zwrócić... w mediach jest już moje oświadczenie z decyzją o odejściu z TVP. Tłumaczę w nim dlaczego tak postanowiłam, ale jeszcze tu - choć kilka słów.. Przede wszystkim chcę Wam podziękować - za czasy „Panoramy” i za wspólne poranki w „Pytaniu na śniadanie”. Za każdy dowód sympatii, każdy list i każde zwierzenie. Świadomość, że po drugiej stronie ekranu są Widzowie, którym nie jest wszystko jedno - zawsze dodaje sił. Teraz Wasze wsparcie będzie dla mnie szczególnie ważne. Tak, podjęłam decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej. Trudno mi pogodzić się z zarzutami, które wyglądają jak pretekst, z lekceważeniem, na które nie zasłużyłam i metodami na komunikację przez oficjalne oświadczenia. Nie ma też mojej zgody na nieprawdziwe argumenty. Nie było wielokrotnych „upomnień przełożonych” w sprawie rzekomej „promocji” artykułów na moim Instagramie. Jest też różnica między promocją ( czytaj: komercją), a dzieleniem się własnym życiem z Wami, dla których - wiem to - mój świat nie jest bez znaczenia. Zamykam rozdział. Długi i ważny. Sama, z własnej woli, z podniesionym czołem, właśnie dlatego, że nie czuję się winna. Trzymajcie za mnie kciuki. Patrzę przed siebie i ruszam w drogę 😊😊😊#oswiadczenie #tvp #pozegnanie #noweotwarcie

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Tak wyglądał proces decyzyjny:-)

Czy dziennikarka jest podobna do Katarzyny Warnke?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!