Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
Metamorfozy gwiazd

Joanna Przetakiewicz zmieniła fryzurę! 

Projektantka wygląda teraz jak Farah Fawcett!

Redakcja VIVA! 5 stycznia 2021 12:30
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Dla Joanny Przetakiewicz koniec roku 2020 był przełomowy – projektantka wyszła za mąż za Rinke Rooyensa w greckim Amanoze na półwyspie pelonponeskim. Na tę okazję wybrała zjawiskową suknię z lekkiego materiału, a włosy związała w elegancki koński ogon. To zresztą jedna z jej ulubionych fryzur zaraz po prostych, rozpuszczonych włosach. Dlatego też gwiazda zaskoczyła fanów prezentując na początku stycznia 2021 zupełnie odmienione uczesanie!

Joanna Przetakiewicz w nowej fryzurze

4 stycznia projektantka pokazała na Instagramie zdjęcie w uczesaniu zupełnie odmiennym od tych, które prezentowała do tej pory. W wywiniętych od twarzy włosach przypomina gwiazdy lat 70., a szczególnie Farah Fawcett!

Okazuje się, że ten zjawiskowy wygląd to zasługa zarówno świetnego, nowego cięcia, ale także sprytnych trików stylizacyjnych, które gwiazda zdradziła pod postem:

Włosy: najpierw trochę podcięte i wycieniowane, potem wysuszone głową w dól dla puszystości. Grube pasma zakręcamy na palec i wszystkie zapinamy OD TWARZY, czyli do tyłu. Można użyć grubych, piankowych papilotów. Po 15 min rozpuszczamy 👩 na to spray ze słonej wody, tzw surferski lub lakier i gotowe!

Fani są zachwyceni tą metamorfozą:

Pięknie Pani wygląda w każdym wydaniu i promienieje!! 😍😍😊😊

Pięknie! Ja bardzo lubię te Twoją fryzurę, uważam, że wyglądasz w niej jak nastolatka. 😍 Taka mądra, dojrzała, z piękna duszą nastolatka. 😊❤️

 Jak Crystal z Dynastii❤️❤️❤️❤️

Co ciekawe, Joanna Przetakiewicz zdradziła też, że taka fryzura utrzymuje się na jej włosach bez problemu przez cały dzień. A spytana o stylizację na co dzień wyznała, że zawsze suszy włosy z głową w dół, a potem wiąże wszystkie kosmyki w oczek na 30 minut. Po jego rozwiązaniu włosy wyglądają idealnie. Proste, prawda? My chyba spróbujemy tej metody w nowym roku!

Joanna Przetakiewicz o samoakceptacji

Joanna Przetakiewicz odniosła się w poście także do tego, czy zmieniłaby coś w swoim wyglądzie. „Otóż nie. To jest moje DNA. Tak samo jak nie nudzi mnie chodzenie często w tych samych rzeczach, w podobnym stylu. Tak jak nigdy nie znudzi mi się czarno biała grafika na porcelanie, tkaninach,w domu ani w stylizacjach mody”. Ale nie zmienia to faktu, że projektantka bardzo dba o to, co je i dużo ćwiczy. Dzięki temu ma ciało, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?