Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
Ze świata urody

Joanna Przetakiewicz zachwyca piękną sylwetką na wakacjach!

Projektantka w tym roku skończy 52 lata!

Aleksandra Frankowska 31 lipca 2020 14:28
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Właścicielka domu mody La Mania wypoczywa właśnie z ukochanym Rinke Rooyensem w Portugalii. Gwiazda postanowiła odpocząć od pracy i wybrać się na długo wyczekiwane wakacje. Zdjęcia, które publikuje w social mediach są naprawdę niesamowite. Zadziwiają nie tylko cudowne widoki portugalskiego wybrzeża, ale również samej Przetakiewicz, która w tym roku skończy 52 lata! Trzeba przyznać, ze projektantka wygląda kwitnąco,a  im jest starsza, tym piękniejsza!

Joanna Przetakiewicz to prawdziwa bizneswoman

Projektantka od zawsze była bardzo oddana swojej pracy. La Mania, którą stworzyła od podstaw sama, doskonale prosperuje – nic więc dziwnego, że bizneswoman ma ręce pełne roboty o każdej porze roku. Rzeczy jej projektu noszą wszystkie polskie gwiazdy, a często również te światowych formatów, między innymi Paris Hilton. Przetakiewicz niedawno zaangażowała się w jeszcze jeden projekt pod nazwą Era Nowych Kobiet.

W tej chwili Era Nowych kobiet jest moim ogromnym projektem. Zresztą niosę na sobie dużą odpowiedzialność, bo po pierwsze mam wspaniałych patronów i cudowne wsparcie Uniwersytetu Koźmińskiego oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, a także rzecznika Praw Obywatelskich, który dał nam wsparcie prawne i mentorskie. W związku z tym ja czuję się odpowiedzialna za ten projekt.

Przetakiewicz zachwyca ciałem na wakacjach 2020

Nic dziwnego, że po bardzo intensywnym czasie zawodowym, gwiazda postanowiła wybrać się na odprężające wakacje. Jej najnowsze zdjęcia z urlopu sprawiają, że fani nie mogą oderwać od niej wzroku. Joanna Przetakiewicz, która w grudniu 2020 skończy 52 lata, wygląda 20 lat młodziej! Jej zgrabnej figury, przepięknych długich blond włosów i promiennej cery pozazdrościć może jej niejedna kobieta! Na tle zachodzącego słońca i błękitnej wody, wygląda jeszcze lepiej. Wraz z Rinke Rooyensem spędzają bajeczne wakacje na jachcie, ciesząc się słońcem i własnym towarzystwem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

holiday🦋🦋🐬🐬

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grounded @rinkerooyens 💚 #lamaniahome #dog #doglovers

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.