Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
Metamorfozy gwiazd

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie w ciemnych włosach, na którym wygląda jak Jennifer Lopez!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Marta Cieplak 30 sierpnia 2021 12:30
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Znana projektantka mody Joanna Przetakiewicz jest od lat wierna swojemu wizerunkowi zarówno jeśli chodzi o ubrania jak i fryzury. Odkąd pamiętamy gwiazda nosi długie blond włosy sięgające co najmniej do połowy pleców. Teraz jednak ewidentnie postanowiła coś zmienić, bo pokazała zdjęcie w brązowych kosmykach! Czyżby Joanna Przetakiewicz zdecydowała się na radykalną metamorfozę i przefarbowała włosy?

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz szczerze o związku z Rinke Rooyensem. Wspólnie pokonają każdy kryzys

Joanna Przetakiewicz w ciemnych włosach

Aktualnie Joanna Przetakiewicz odpoczywa na Ibizie, gdzie wypoczywa w hiszpańskim słońcu. Urlop widocznie natchnął ją do zmian, bo projektantka pokazała zdjęcia, na których widać ją w różnych kolorach włosów, w tym w ciemnym brązie. O opinię spytała fanów na Instagramie:

Przyciemniać dalej czy rozjaśniać? Który kolor wybierasz 1, 2, 3 czy 4?

To oczywiście efekt filtrów na Instagramie, ale musimy przyznać, że robi wrażenie! I choć lubimy Joannę Przetakiewicz w blondzie, to ciemne włosy też bardzo jej pasują i mamy nadzieję, że kiedyś zdecyduje się na taką radykalną metamorfozę.

Zobacz także: Tak Reni Jusis wyglądała 25 lat temu. Jak się zmieniła i co dziś robi?

A co na to fani? Okazuje się, że gwiazda będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo głosy fanów na razie rozkładają się po równo. Duża część uwielbia ja w aktualnym kolorze i nie wyobraża sobie zmiany. Innym podoba się opcja z dużym rozjaśnieniem, a kolejna grupa jest zachwycona brązem. W tym jest Dawid Woliński, który ocenił, że w ciemnych włosach Joanna Przetakiewicz wygląda jak Jennifer Lopez! Też widzicie podobieństwo?

A może jednak zostanie przy swoim kolorze?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.