Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Joanna Przetakiewicz pozuje topless w ważnym celu! Jej słowa szokują!

Jej zdjęcie ma wyjątkowe przesłanie!

Aleksandra Frankowska 19 kwietnia 2021 12:27
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz zachwyca nie tylko urodą, ale również podejściem do życia. Jej postawa motywująca kobiety do działania i walczenia o swoje prawa jest godna podziwu. Robi to od lat, wykorzystując tego swoją pozycję, biznes, a nawet… ciało! Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie ma na celu zwrócenie uwagi na ważny problem społeczny, jakim jest wyzwolenie. Przetakiewicz pozuje na nim topless, pokazując tym samym swoje zgrabne ciało, którego pozazdrościć mogłaby jej niejedna koleżanka z branży. Przypominamy, że dyrektor kreatywna domu mody La Mania skończyła 53 lata, a jej ciało jest gładkie i jędrne, jak u 20-latki!

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoją niesamowitą willę!

Joanna Przetakiewicz pozuje topless i zwraca uwagę na ważny problem społeczny

Przetakiewicz od dłuższego czasu walczy w imieniu Polek, które motywuje do działania i pracy na rzecz własnego ja. Gwiazda wykorzystując media społecznościowe, nagłaśnia tematy społeczne, które często traktowane były jak tabu. W ramach swojego projektu Era Nowych Kobiet, na Instagramie zamieszcza wpisy, które mają wyzwolić kobiety i pozwolić im poczuć prawdziwe spełnienie.

Hipochondria piękna to choroba współczesnych kobiet. Infekcja, która odbiera radość życia, pewność siebie, siłę, czułość, a przede wszystkim samoakceptację – tłumaczyła jakiś czas temu Joanna.

Najnowsze zdjęcie, które opublikowała pokazuje ją w wersji topless. Temat, który poruszyła to wstyd – bardzo trudna kwestia, zwłaszcza wśród kobiet.

Czytaj również: Joanna Przetakiewicz zmieniła fryzurę! 

Rodzimy się bez wstydu. Nie stworzyła go natura. Wmówili go nam ludzie, którzy chcą mieć nad nami władzę. Aby postępować według ich zasad. Aby wstyd doprowadzał nas do poczucia winy. Ile razy słyszałyśmy: "A wstydź się...", "Wstyd mi za ciebie", "Co ludzie powiedzą!", "Wstyd. Nie wypada". Przez każde takie zdanie stajemy się niewolnikami stereotypów i schematów. Lęku, co inni pomyślą. Zaczynamy krępować się własnej woli, własnych czynów, własnych pragnień, własnego ciała. Za wstydem stoi lęk przed oceną innych, a nie przed Twoją własną

Trzeba przyznać, że wybór takiego zdjęcia nie był przypadkowy. Przetakiewicz ma niesamowite ciało, jak na 53-latkę. Od zawsze zachwycała figurą i urodą, a możliwość wykorzystania swoich atutów do tak ważnego projektu zasługuje na gromkie brawa! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…