Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie sprzed lat i skomentowała swój wygląd!

Projektantka zmieniła się nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 9 listopada 2020 14:27
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz jest ostatnio na fali. Jej bajeczny ślub z Rinke Rooyensem przejdzie do historii, jako jeden z najpiękniejszych w show biznesie, a jej kreacje to marzenie każdej panny młodej. Gwiazda korzystając ze swojej popularności, pokazała na Instagramie zdjęcie z przeszłości. Zdziwicie się, jak ogromną przeszła metamorfozę.

Joanna Przetakiewicz na zdjęciu sprzed lat

Projektantka Marki La Mania znana jest z ogromnego dystansu do samej siebie. Pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z przeszłości, na którym wcale nie wygląda korzystnie. Sama skomentowała je w zabawny sposób.

To ja kiedyś. Ten kolor włosów wściekło blond i opalenizna, jak z zatrzaśniętego solarium!

Trzeba przyznać, że Przetakiewicz przeszła niesamowitą metamorfozę. Z klasycznej blondynki kochającej ostry róż, stała się dojrzałą, subtelną kobietą, ubierającą inne kobiety. Nawet lekka zmiana koloru włosów na bardziej stonowane, zrobiła ogromną różnicę. Teraz gwiazda ma 52 lata i to z pewnością najlepszy okres w jej życiu!

Joanna Przetakiewicz na zdjeciu sprzed lat
Fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz - współczesna ikona stylu

Obecnie styl Joanny Przetakiewicz naśladują tysiące kobiet w Polsce i na świecie. Projektantka zawsze wygląda fenomenalnie, o czym świadczyły również trzy niezwykłe kreacje podczas jej ślubu. Jedną zaprojektowała sama, drugą uszył dla niej dom mody Valentino, zaś trzecia była od polskiej projektantki Magdy Butrym. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💚 Wbrew opiniom, że hejt nas zalewa uważam, że ludzie są fantastyczni! 💚 Wystarczy chcieć dobrze! 🟢Rozumieć, słuchać i słyszeć innych. 🟢Wiedzieć, że przyciągamy takie emocje, jakie wysyłamy. Wtedy szczęście nie zna granic💚💚 Czujesz czasami, że uśmiechasz się do ludzi, mówisz miło (nie byle jak) „miłego dnia” „dziękuje ” lub „ pięknie wyglądasz” itp i cały ŚWIAT leży u Twoich stóp? 🌏 Cały wszechświat Ci sprzyja i nawet jeśli coś stanie na Twojej drodze to inni Ci pomogą? Życie jest wtedy o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze. 💚💚 Za każdym razem przekonuje się, że dostaje więcej, jeśli się staram bardziej. Inwestycja w ludzi jest najlepszą z możliwych. Wierzysz w potęgę dobrej energii? #loving #people #makes #world #better

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co wolisz: basen czy plaża? 🐬🐬🐬🐬🐬 #ostatnie #chwile #wakacji

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.