jak-joanna-oopzda-przygptowuje-sie-do-randki-z-krolikowskim
Fot. Instagram@asiaopozda
O tym się mówi

Joanna Opozda wybrała się do fryzjera przed randką z Antkiem Królikowskim!

Na jaką zmianę się zdecydowała?

Marta Cieplak 20 lipca 2020 15:30
jak-joanna-oopzda-przygptowuje-sie-do-randki-z-krolikowskim
Fot. Instagram@asiaopozda

Joanna Opozda sławę zdobyła dzięki roli w serialu Pierwsza Miłość, w którym gra z Anetą Zając. Aktorka gościnnie występuje też w innych produkcjach telewizyjnych i kinowych. Teraz jest o niej wyjątkowo głośno za sprawą związku z Antkiem Królikowskim. Para od niedawna oficjalnie pokazuje się razem, a ich pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie wzbudziło niemałą sensację! Joannę paparazzi przyłapali na przygotowaniach do randki z ukochanym. Gdzie się wybrała i na jaką zmianę się zdecydowała?

Joanna Opozda przedłuża włosy u fryzjera

Paparazzi przyłapali młodą aktorkę podczas wizyty u fryzjera. Na zdjęciach widać dokładnie, że nie było to ani cięcie ani koloryzacja, ale... doczepianie włosów! Nie wiemy co prawda, czy Joanna chciała zagęścić czy wydłużyć włosy, ale to zapewne szybko się wyjaśni, bo Opozda bardzo często wrzuca nowe zdjęcia na swoje konto na Instagramie.

W tej chwili włosy aktorki rzeczywiście mają spektakularną długość, mniej więcej do połowy pleców! Czy teraz będą jeszcze dłuższe?

Podejrzewamy, że Joanna od jakiegoś czasu korzysta z pomocy fryzjera specjalizującego się w przedłużaniu włosów, bo jeszcze niedawno jej kosmyki były znacznie krótsze!

Wcale nie dziwi nas, że Joanna zawróciła w głowie Antkowi Królikowskiemu! Młoda aktorka ma bowiem prawdziwie hipnotyzujące spojrzenie i doskonale wie, jak je podkreślić makijażem. Tylko zobaczcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piątek piąteczek piatunio 😇 gotowa na Urochelle @g_rulez 💋💋💋 #makeup #hair #pink #lips #summer

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.