Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy i usunęła pieprzyki
Fot. East News
TYLKO U NAS

Joanna Moro przeszła operację twarzy?! Aktorka szczerze o swoim wyglądzie

Gwiazda zdradziła nam prawdę

Konrad Szczęsny 13 czerwca 2018 18:58
Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy i usunęła pieprzyki
Fot. East News

„Joanna Moro ma nową twarz!”, „Aktorka poddała się operacji, efekt jest piorunujący!”, krzyczą nagłówki gazet i portali. Czy faktycznie serialowa Anna German zdecydowała się na operację plastyczną, by zniwelować efekty upływającego czasu? Doniesienia te skomentowała w rozmowie z Beatą Nowicką.

Joanna Moro zoperowała twarz?!

Media przy okazji publikacji cytują jedną z wypowiedzi gwiazdy, w których zapewniła, że nie zamierza mocno ingerować w swój wygląd z różnych względów.

„Może kobiety sześćdziesięcioletnie mają więcej do powiedzenia, może coś im zwisa lub przeszkadza. Pracuję, mam dzieci, jeżdżę, podróżuję, wiec nie mogłabym chodzić z siniakami i bandażami”, podkreślała.

Co więcej, jeden z tabloidów dokładnie wyliczył, co zmieniło się w wyglądzie aktorki w ostatnim czasie.

„Przyszedł moment, w którym aktorka pozbyła się charakterystycznych pieprzyków, które zdobiły jej twarz. Największe znamię było tuż obok ust, mniejsze na czole, a trzecia najciemniejsza plamka znajdowała się na dekolcie gwiazdy. Teraz wszystkie zniknęły”, skonstatował Super Express.

Joanna Moro o operacji twarzy i usunięciu pieprzyków

Joanna Moro nie ukrywa, że owszem, poddała się operacji, jednak... miało to miejsce już dawno temu!

– Najchętniej w ogóle bym tego nie komentowała, bo zupełnie nie rozumiem, dlaczego teraz ta sprawa wzbudziła tak wielkie zainteresowanie. Wydaje mi się to co najmniej zabawne. Owszem, usunęłam trzy pieprzyki, ale... trzy lata temu! Doradził mi to mój znajomy lekarz, ponieważ mam wrażliwą cerę i taki zabieg był wskazany – ujawniła aktorka w rozmowie z Beatą Nowicką.

Wpadki modowe z czerwonych dywanów w 2017 roku, Joanna Moro na pokazie Roberta Kupisza
Fot. East News/Joanna Moro

(Joanna Moro w 2017 roku)

Joanna Moro w czarnej sukience
Fot. EastNews

(Joanna Moro przed operacją usunięcia pieprzyków)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.