Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy i usunęła pieprzyki
Fot. East News
TYLKO U NAS

Joanna Moro przeszła operację twarzy?! Aktorka szczerze o swoim wyglądzie

Gwiazda zdradziła nam prawdę

Konrad Szczęsny 13 czerwca 2018 18:58
Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy i usunęła pieprzyki
Fot. East News

„Joanna Moro ma nową twarz!”, „Aktorka poddała się operacji, efekt jest piorunujący!”, krzyczą nagłówki gazet i portali. Czy faktycznie serialowa Anna German zdecydowała się na operację plastyczną, by zniwelować efekty upływającego czasu? Doniesienia te skomentowała w rozmowie z Beatą Nowicką.

Joanna Moro zoperowała twarz?!

Media przy okazji publikacji cytują jedną z wypowiedzi gwiazdy, w których zapewniła, że nie zamierza mocno ingerować w swój wygląd z różnych względów.

„Może kobiety sześćdziesięcioletnie mają więcej do powiedzenia, może coś im zwisa lub przeszkadza. Pracuję, mam dzieci, jeżdżę, podróżuję, wiec nie mogłabym chodzić z siniakami i bandażami”, podkreślała.

Co więcej, jeden z tabloidów dokładnie wyliczył, co zmieniło się w wyglądzie aktorki w ostatnim czasie.

„Przyszedł moment, w którym aktorka pozbyła się charakterystycznych pieprzyków, które zdobiły jej twarz. Największe znamię było tuż obok ust, mniejsze na czole, a trzecia najciemniejsza plamka znajdowała się na dekolcie gwiazdy. Teraz wszystkie zniknęły”, skonstatował Super Express.

Joanna Moro o operacji twarzy i usunięciu pieprzyków

Joanna Moro nie ukrywa, że owszem, poddała się operacji, jednak... miało to miejsce już dawno temu!

– Najchętniej w ogóle bym tego nie komentowała, bo zupełnie nie rozumiem, dlaczego teraz ta sprawa wzbudziła tak wielkie zainteresowanie. Wydaje mi się to co najmniej zabawne. Owszem, usunęłam trzy pieprzyki, ale... trzy lata temu! Doradził mi to mój znajomy lekarz, ponieważ mam wrażliwą cerę i taki zabieg był wskazany – ujawniła aktorka w rozmowie z Beatą Nowicką.

Wpadki modowe z czerwonych dywanów w 2017 roku, Joanna Moro na pokazie Roberta Kupisza
Fot. East News/Joanna Moro

(Joanna Moro w 2017 roku)

Joanna Moro w czarnej sukience
Fot. EastNews

(Joanna Moro przed operacją usunięcia pieprzyków)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…