Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
Metamorfozy gwiazd

Joanna Liszowska zaskakuje odważnymi zdjęciami z wakacji!

Pozuje na nich bez makijażu i bez...

Marta Cieplak 12 lutego 2020 08:00
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Joanna Liszowska postanowiła uciec przed zimą w ciepłe kraje i aktualnie odpoczywa na rajskiej plaży! Ale nie daje o sobie zapomnieć – niemal codziennie wrzuca nowe zdjęcia na swój profil na Instagramie. Wszystkie zdjęcia łączą dwa szczegóły: aktorka pozuje na nich bez grama makijażu, a do tego topless!

Joanna Liszowska bez makijażu na wakacjach

Na zdjęciach aktorki wyczuwa się samą pozytywną energię. Jest uśmiechnięta i zrelaksowana! Już dawno nie wyglądała na tak odprężoną. A jej skóra? Cera wygląda zachwycająco – jest gładka i promienna. Bez śladu makijażu. I taką Joanne Liszowską uwielbiamy!

Anioł z nieba!

Pani Asia jest piękną osobą

Sexy

Z burzą naturalnych loków na głowie jest w Pani najwięcej energii, wdzięku i uroku :), piszą chwyceni fani

Na kolejny zdjęciu widać mniej twarzy, bo aktorka ukryła się pod wielkim kapeluszem. Doceniamy to, bo takie akcesorium doskonale chroni skórę przed słońcem, a to opóźnią procesy starzenia. Uwagę przyciąga też dekolt aktorki, który delikatnie zasłania dłonią, bo wygląda na to, że aktorka opala się topless... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial) on

A takie widoczki podziwia teraz codziennie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I wszystko jest tu....💞 #blue #see #white #sand #beach #biggest #love #peaceofmind #happy

A post shared by Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial) on

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.