Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
Metamorfozy gwiazd

Joanna Liszowska zaskakuje odważnymi zdjęciami z wakacji!

Pozuje na nich bez makijażu i bez...

Marta Cieplak 12 lutego 2020 08:00
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Joanna Liszowska postanowiła uciec przed zimą w ciepłe kraje i aktualnie odpoczywa na rajskiej plaży! Ale nie daje o sobie zapomnieć – niemal codziennie wrzuca nowe zdjęcia na swój profil na Instagramie. Wszystkie zdjęcia łączą dwa szczegóły: aktorka pozuje na nich bez grama makijażu, a do tego topless!

Joanna Liszowska bez makijażu na wakacjach

Na zdjęciach aktorki wyczuwa się samą pozytywną energię. Jest uśmiechnięta i zrelaksowana! Już dawno nie wyglądała na tak odprężoną. A jej skóra? Cera wygląda zachwycająco – jest gładka i promienna. Bez śladu makijażu. I taką Joanne Liszowską uwielbiamy!

Anioł z nieba!

Pani Asia jest piękną osobą

Sexy

Z burzą naturalnych loków na głowie jest w Pani najwięcej energii, wdzięku i uroku :), piszą chwyceni fani

Na kolejny zdjęciu widać mniej twarzy, bo aktorka ukryła się pod wielkim kapeluszem. Doceniamy to, bo takie akcesorium doskonale chroni skórę przed słońcem, a to opóźnią procesy starzenia. Uwagę przyciąga też dekolt aktorki, który delikatnie zasłania dłonią, bo wygląda na to, że aktorka opala się topless... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial) on

A takie widoczki podziwia teraz codziennie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I wszystko jest tu....💞 #blue #see #white #sand #beach #biggest #love #peaceofmind #happy

A post shared by Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial) on

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.