Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Joanna Liszowska znów zaskakuje kobiecą fryzurą!

Na jaką metamorfozę aktorka zdecydowała się tym razem?

Marta Cieplak 16 stycznia 2020 13:30
Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Liszowska jest absolutną mistrzynią, jeśli chodzi o zmianę wizerunku. Równie łatwo przychodzi jej metamorfoza na potrzeby filmu czy serialu, jak i w życiu prywatnym. A niektóre jej uczesania zapewne przejdą do historii! Tak może być także z najnowszym zdjęciem aktorki, które opublikowała na Instagramie, na którym wygląda jak gwiazda Aniołków Charliego!

Joanna Liszowska z grzywką w 2020

Zazwyczaj Joanna Liszowska nosi długie i kręcone włosy opadające na ramiona. Ale od czasu do czasu lubi zaszaleć i na przykład prostuje je oraz wiąże w wysoki kok w stylu Ariany Grande. Teraz postanowiła zaszaleć z grzywką, w której pokazuje się niezwykle rzadko. Do tego włosy zostały wystylizowane na szczotce i dały efekt fryzury z lat 70! Jesteśmy przekonani, że Joanna świetnie odnalazłaby się w tamtej epoce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💜 #mirror #face #eyes #peaceofmind #moment #actress #theatre #love #life

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

To co prawda peruka, którą aktorka najwyraźniej nosi w teatrze (zdjęcie pospisała hashtagiem #actress #theatre), ale efekt i tak jest piorunujący! Fani też są zachwyceni i piszą w komentarzach:

Piękna jestes😍

Joasiu wyglądasz bosko

Jak zawsze zjawiskowo!

Pojawiły się nawet komentarze, ze aktorka jest na tym zdjęciu podobna do Urszuli Sipińskiej. Też macie takie wrażenie? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.