Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Joanna Liszowska znów zaskakuje kobiecą fryzurą!

Na jaką metamorfozę aktorka zdecydowała się tym razem?

Marta Cieplak 16 stycznia 2020 13:30
Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Liszowska jest absolutną mistrzynią, jeśli chodzi o zmianę wizerunku. Równie łatwo przychodzi jej metamorfoza na potrzeby filmu czy serialu, jak i w życiu prywatnym. A niektóre jej uczesania zapewne przejdą do historii! Tak może być także z najnowszym zdjęciem aktorki, które opublikowała na Instagramie, na którym wygląda jak gwiazda Aniołków Charliego!

Joanna Liszowska z grzywką w 2020

Zazwyczaj Joanna Liszowska nosi długie i kręcone włosy opadające na ramiona. Ale od czasu do czasu lubi zaszaleć i na przykład prostuje je oraz wiąże w wysoki kok w stylu Ariany Grande. Teraz postanowiła zaszaleć z grzywką, w której pokazuje się niezwykle rzadko. Do tego włosy zostały wystylizowane na szczotce i dały efekt fryzury z lat 70! Jesteśmy przekonani, że Joanna świetnie odnalazłaby się w tamtej epoce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💜 #mirror #face #eyes #peaceofmind #moment #actress #theatre #love #life

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

To co prawda peruka, którą aktorka najwyraźniej nosi w teatrze (zdjęcie pospisała hashtagiem #actress #theatre), ale efekt i tak jest piorunujący! Fani też są zachwyceni i piszą w komentarzach:

Piękna jestes😍

Joasiu wyglądasz bosko

Jak zawsze zjawiskowo!

Pojawiły się nawet komentarze, ze aktorka jest na tym zdjęciu podobna do Urszuli Sipińskiej. Też macie takie wrażenie? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.