Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
metamorfozy gwiazd

Joanna Liszowska już tak nie wygląda! Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze

Na jakie uczesanie postawiła? Co zmieniła w swoim wizerunku?

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2022 19:30
Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Aktorka Joanna Liszowska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Liszowska zachwyca też swoimi lookami, a każda jej metamorfoza wywołuje zachwyt. Potrafi zmieniać się na potrzeby ról, które odtwarza, ale także w życiu prywatnym nie boi się eksperymentów. Teraz opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym nie tylko pokazała się bez makijażu, ale też w… siwych włosach. Wygląda olśniewająco!

ZOBACZ TAKŻE: Siwe włosy i pasemka to absolutny hit ostatnich miesięcy. Jak o nie dbać?

Joanna Liszowska w siwych włosach w 2022

Joanna Liszowska słynie ze wspaniałych długich, kręconych blond włosów, które najchętniej nosi rozpuszczone. Czasem je prostuje je albo wiąże w wysoki kok. Teraz nie zmieniła uczesania, ale postawiła na naturalny kolor - u Joanny widać siwe włosy, które tylko dodają jej uroku.


Joanna Liszowska w zabawny sposób skomentowała zdjęcie. W opisie do posta napisała: „Silver Fox” czyli Siwy Lis. Aktorka udowodniła, że nie ma problemu z upływającym czasem. Zresztą w siwych włosach wygląda po prostu pięknie. Docenili to fani gwiazdy, którzy pozostawili pod postem mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Wreszcie ktoś się odważył pokazać naturę. Cudownie, że zrobiła to niezwykłe piękna kobieta. Podziwiam i gratuluję odwagi”, brzmiał jeden z nich.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…