Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Joanna Krupa zmieniła uczesanie! Ta fryzura to hit lata 2022

Noszą ją wszystkie influencerki

Aleksandra Frankowska 30 czerwca 2022 19:27
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa to jedna z największych polskich gwiazd, które karierę zrobiły również za oceanem. Prowadząca Top Model wróciła niedawno do kraju i zaprezentowała się w zupełnie nowej, zjawiskowej fryzurze. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał! Joanna Krupa do tej pory występowała w falowanych włosach o długości do ramion. Teraz postawiła na absolutną zmianę, a my uważamy, że wygląda niesamowicie!

ZOBACZ TEŻ: Dziecko było spełnieniem ich marzeń. Oto historia miłości Joanny Krupy i Douglasa Nunesa 

Joanna Krupa zmieniła fryzurę

Uroda Joanny Krupy stała się chodzącą legendą. Gwiazda mimo upływu lat w ogóle się nie zmienia. Wygląda zjawiskowo, a jej cudowna figura zachwyca każdego dnia. Tym razem modelka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Do tej pory nosiła włosy o długości mniej więcej do ramiona. Teraz nieco zmieniła koncepcję – przedłużyła włosy i pofalowała je w stylu lat 90. Wow, to dopiero zmiana! Oczy wszystkich tego wieczora zwrócone były właśnie na Joannę, która wydaje się kwitnąć. Z pewnością ma na to wpływ macierzyństwo oraz szczęśliwe małżeństwo. 

Joanna Krupa eksperymentuje z wizerunkiem

Do tej pory Krupa stawiała raczej na standardowe uczesanie. Lubiła czasem lekko pofalować włosy, które zawsze miały tę samą długość. Przedłużone i mocno falowane włosy to prawdziwa odmiana u modelki. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci zebrało ogrom pozytywnych komentarzy. Komplementy płyną do Joanny Krupy od fanów, ale i kolegów i koleżanek z branży. Widać, że modelka doskonale czuje się w nowej fryzurze. Włosy są zadbane i mocne, a mocne fale dodają gwieździe dziewczęcości. Nic dziwnego, że zauważyliśmy ten absolutny błysk w jej oku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Krupa kończy 43 lata. Jak zmieniał się jej styl?

Dla nas wygląda zjawiskowo! Zdecydowanie to udana metamorfoza! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.