Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Joanna Krupa bez sztucznych rzęs, makijażu i filtrów wygląda zupełnie inaczej! 

Ciekawe czy od razu byście ją rozpoznali?!

Redakcja VIVA! 30 listopada 2020 16:30
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa słynie z perfekcyjnego wyglądu. Ma doskonałą figurę, piękną cerę, jedwabiste i lśniące włosy. Jak na modelkę przystało, rzadko pokazuje się bez makijażu – zazwyczaj zawsze jest przygotowana na spotkanie z paparazzi. Tym razem jednak, podczas spaceru z córeczką w Miami, postanowiła wrzucić filmik na swoje Instastories, na którym widać, jak wygląda zupełnie naturalna, bez śladu podkładu, sztucznych rzęs, a nawet tuszu. Zmiana jest ogromna!

Joanna Krupa bez makijażu na spacerze z córeczką

Najczęściej na zdjęciach publikowanych przez Joannę Krupę widać ideał – piękną stylizację, świetnie ułożone włosy i makijaż podkreślający naturalne piękno modelki. Nawet jeśli zdjęcie jest rodzinne, codzienne, to jednak Joasia jest umalowana albo używa specjalistycznych filtrów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa)

Dlatego tak wyjątkowe jest to, że na jednym z opublikowanych niedawno filmików gwiazda rzeczywiście występuje zupełnie saute – nie ma podkładu, różu ani wytuszowanych czy przedłużonych rzęs. Wygląda zupełnie inaczej niż zwykle, ale i tak robi wrażenie! Szczególną uwagę warto zwrócić na cerę gwiazdy – jest naprawdę nieskazitelna. Nie widać ani jednej zmarszczki!

joanna-krupa-bez-makijazu-i-bez-filtra
Fot. Instagram@joannakrupa

Jednak już na kolejnym możemy zauważyć, że modelka zastosowała filtr Smooth Skin – i natychmiast pojawił się róż na policzkach, cienie na powiekach i wytuszowane rzęsy! W której wersji podoba Wam się bardziej? My namawiamy, by częściej pokazywała się bez makijażu!

joanna-krupa-bez-makijazu
Fot. Instagram@joannakrupa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.