Joanna Krupa wydaje autobiografię o życiu zawodowym i prywatnym
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Joanna Krupa zaskoczyła fanów zmianą fryzury!

Czyżby mąż wolał ją w krótszych włosach?!

Marta Cieplak 24 sierpnia 2018 10:30
Joanna Krupa wydaje autobiografię o życiu zawodowym i prywatnym
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Joanna Krupa zaskoczyła wszystkich sporą metamorfozą – wrzuciła na Instagram zdjęcie w dużo krótszych włosach sięgających ramion. To, co się nie zmieniło to uczesanie. Joanna nadal zachwyca delikatnymi falami. Ciekawe co na taką zmianę powiedział jej świeżo poślubiony mąż?!

Metamorfoza Joanny Krupy

Ostatni raz tak krótkie włosy gwiazda miała w 2015 roku. Nosiła wtedy mocno wyprostowanego boba, a włosy miała w odcieniu platynowym. My jednak znacznie bardziej wolimy Joannę Krupę w aktualnym wcieleniu, gdy jej kosmyki mają bardziej ciepły kolor, a sama fryzura jest superkobieca.

Pod zdjęciem modelka napisała „Czasem po prostu potrzebujesz zmiany”. Z opisu wynika także, że za nowe wcielenie Joanny odpowiada Laura Rugetti, fryzjerka gwiazd z Californii. A co na to fani? Są zachwyceni! Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy, między innymi: „Przepięknie w tych włosach”, „Piękna, Cudowna, Wspaniała”, „Przepięknie”, „Belissima”. A wam jak się podoba?

 

Sometimes you just need a change💗 thank you my darling @laurarugetti

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

A może wolicie Joannę w dłuższych włosach?

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.