Joanna Krupa wydaje autobiografię o życiu zawodowym i prywatnym
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Joanna Krupa zaskoczyła fanów zmianą fryzury!

Czyżby mąż wolał ją w krótszych włosach?!

Marta Cieplak 24 sierpnia 2018 10:30
Joanna Krupa wydaje autobiografię o życiu zawodowym i prywatnym
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Joanna Krupa zaskoczyła wszystkich sporą metamorfozą – wrzuciła na Instagram zdjęcie w dużo krótszych włosach sięgających ramion. To, co się nie zmieniło to uczesanie. Joanna nadal zachwyca delikatnymi falami. Ciekawe co na taką zmianę powiedział jej świeżo poślubiony mąż?!

Metamorfoza Joanny Krupy

Ostatni raz tak krótkie włosy gwiazda miała w 2015 roku. Nosiła wtedy mocno wyprostowanego boba, a włosy miała w odcieniu platynowym. My jednak znacznie bardziej wolimy Joannę Krupę w aktualnym wcieleniu, gdy jej kosmyki mają bardziej ciepły kolor, a sama fryzura jest superkobieca.

Pod zdjęciem modelka napisała „Czasem po prostu potrzebujesz zmiany”. Z opisu wynika także, że za nowe wcielenie Joanny odpowiada Laura Rugetti, fryzjerka gwiazd z Californii. A co na to fani? Są zachwyceni! Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy, między innymi: „Przepięknie w tych włosach”, „Piękna, Cudowna, Wspaniała”, „Przepięknie”, „Belissima”. A wam jak się podoba?

 

Sometimes you just need a change💗 thank you my darling @laurarugetti

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

A może wolicie Joannę w dłuższych włosach?

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…