Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Ze świata urody

Joanna Krupa już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie!

Co za zmiana!

Aleksandra Frankowska 29 października 2020 11:28
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa przyleciała do Polski z córką na nagrania do programu Top Model. Czas leci tak szybko, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć finał show, a ponieważ Krupa gra tam główne skrzypce. Jej wizerunek obserwuje tam wielu fanów, a niedawno jej osobisty fryzjer pokusił się o sugestie, aby nieco zmieniła fryzurę. Zmiana, którą jej zaproponował jest niesamowita!

Joanna Krupa w grzywce

Modelka jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Chociaż wychowywała się w Stanach Zjednoczonych, wróciła do kraju, gdzie Top Model przyniosło jej ogromną sławę. Krupa, której uroda jest niesamowita, wierna jest swojej stałej fryzurze – długim blond włosom. Jej fryzjer Łukasz Urbański pokusił się o propozycję pewnej zmiany. Zdjęcie Joanny Krupy w grzywce opublikował w poniedziałek na swoim InstaStory.

Joanna Krupa w grzywce
Fot. Instagram

Czy Joanna Krupa przejdzie metamorfozę na finał Top Model?

Na fotografii Łukasza Urbańskiego widzimy Krupę w prostej, nieco wycieniowanej, długiej grzywce. Jej włosy ułożone są w lekkie fale, a blond kolor nieco odświeżony. Trzeba przyznać, że modelka prezentuje się zjawiskowo. Kto wie, może przy finalnym odcinku Top Model Joanna Krupa zdecyduje się na definitywne, ostre cięcie, które zaproponował jej stylista gwiazd? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday funday w the family 💜💗 @scappa_eyewear

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.