Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem na Instagramie
Fot. Olga Majrowska
METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Koroniewska zmieniła kolor włosów!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 17 września 2018 14:00
Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem na Instagramie
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska od lat kojarzona jest z blond włosami, ale to się właśnie zmienia! Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcia w ciemnym brązie! Wygląda w nim doskonale!

Joanna Koroniewska zmienia kolor włosów

Swoją karierę aktorka zaczynała jako blondynka w serialu M jak miłość. Potem kilkakrotnie zmieniała i długość i odcień włosów. Przez ostatnie lata najczęściej widywaliśmy ją w jasnych pasemkach, w których wyglądała bardzo kobieco i efektownie. Jednak po narodzinach drugiego dziecka aktorka najwyraźniej zapragnęła zmiany, bo wyraźnie przyciemniła włosy. Ale zostawiła jaśniejsze końcówki, co widać szczególnie, gdy Joanna ma włosy związane w koczek.

Jak zareagowali na to fani! Oczywiście zasypali gwiazdę komplementami! Sporo z nich mówi o tym, że gwiazda w ciemniejszych odcieniu wygląda jeszcze młodziej! Nam się bardzo podoba, choć musimy się przyzwyczaić:-)

Co ciekawe, na jesień wiele kobiet decyduje się właśnie na taką zmianę (a na lato rozjaśniają), więc czekamy na kolejne gwiazdy, które zdecydują się na podobny krok. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.