METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Koroniewska zmieniła kolor włosów!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 17 września 2018 14:00
Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem na Instagramie
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska od lat kojarzona jest z blond włosami, ale to się właśnie zmienia! Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcia w ciemnym brązie! Wygląda w nim doskonale!

Joanna Koroniewska zmienia kolor włosów

Swoją karierę aktorka zaczynała jako blondynka w serialu M jak miłość. Potem kilkakrotnie zmieniała i długość i odcień włosów. Przez ostatnie lata najczęściej widywaliśmy ją w jasnych pasemkach, w których wyglądała bardzo kobieco i efektownie. Jednak po narodzinach drugiego dziecka aktorka najwyraźniej zapragnęła zmiany, bo wyraźnie przyciemniła włosy. Ale zostawiła jaśniejsze końcówki, co widać szczególnie, gdy Joanna ma włosy związane w koczek.

Jak zareagowali na to fani! Oczywiście zasypali gwiazdę komplementami! Sporo z nich mówi o tym, że gwiazda w ciemniejszych odcieniu wygląda jeszcze młodziej! Nam się bardzo podoba, choć musimy się przyzwyczaić:-)

Co ciekawe, na jesień wiele kobiet decyduje się właśnie na taką zmianę (a na lato rozjaśniają), więc czekamy na kolejne gwiazdy, które zdecydują się na podobny krok. 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!