Joanna Koroniewska juz tak nie wyglada
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Joanna Koroniewska już tak nie wygląda! Nową fryzurą aktorka świętowała wielki sukces!

Nikt nie spodziewał się tak spektakularnej metamorfozy!

Aleksandra Frankowska 12 listopada 2020 14:27
Joanna Koroniewska juz tak nie wyglada
Fot. Instagram

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Joanny Koroniewskiej zszokowało fanów. Aktorka zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie, do czego powodem było niezwykłe wydarzenie – w ten sposób celebrowała pół miliona internautów, którzy obserwują już jej profil. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Joanna Koroniewska w social mediach

Odkąd oficjalnie panuje na świecie pandemia, Joanna Koroniewska wraz z mężem Maciejem Dowborem, bardzo intensywnie udziela się w social mediach. Prowadzą cykl Domówka u Dowborów, zapraszając gości i rozmawiając na przeróżne tematy. Dzięki temu dali się poznać swoim obserwatorom od jeszcze innej, dużo bardziej zdystansowanej do siebie strony. Nic dziwnego, że na Instagramie Joanny wybiło już pół miliona obserwatorów, ponieważ jej profil cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Joanna Koroniewska w niezwykłej fryzurze

Jak przystało na aktorkę, sukces postanowiła świętować w wyjątkowym dla siebie stylu. Pochwaliła się zdjęciem w nowej fryzurze – irokezie! Do tego bardzo intensywny, jaskrawy makijaż i kolorowa bluzka sprawiły, że trudno ją rozpoznać. W tej charakteryzacji chciała pokazać swoim odbiorcom, jak się czuje widząc na profilu tak niesamowitą liczbę!

To nie jest post sponsorowany. Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( zachowam je dla siebie) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To nie jest post sponsorowany. 😂😶Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!💜❤️🧡💛💚💙🤎W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( 😂zachowam je dla siebie 😂🤭😶) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! 🤭😶 Miało być dzisiaj górnolotnie, ale mnie już tak przytłaczają niektóre wiadomości, (wiem z DM-ów, że nie tylko mnie 😓😓😶🤭) że muszę czasem tutaj sobie czasem skoczyć w bok, pod prąd. Jakkolwiek to znaczy. Dziś więc na spontanie #domówkaudowborów z samym @maciej_dowbor po drugiej stronie!!! Czy będzie miło?!? No cóż, z nim NIGDY nie można tego przewidzieć, jedno jest pewne, On i na moim koncie ma zasłużone miejsce, jest NIEMAL integralną jego częścią. Zwłaszcza ostatnio. 😂 Także świętujemy!! 🥂🍾🍻🍹🎂 #500k @twojstylpl @robertwolanski 📷 @kupiszrobert 🤍 #goniawielocha 🖤#2010rok #💖

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NIE JESTEM NA TO GOTOWA. A może i właśnie się stałam. Proszę dodajcie mi otuchy, ale może wytłumaczę choć trochę coś o czym dziś większość myślących INACZEJ DZIŚ zapomina. O moich uczuciach. O moim stanie. Jestem kobietą. Teraz aż się cała trzęsę odpowiadając na zarzuty co poniektórych, że może powinnam stracić swoje dzieci skoro jestem ZA ZABIJAniem. Nie jestem. Nigdy nie byłam. Nigdy nie będę. Ale w moim życiu przeżyłam wiele. Mam 42 lata i dwoje szczęśliwie zdrowych dzieci. Ale ciąż miałam osiem. Aż sześć z nich nosiłam przy sercu do końca trzeciego miesiąca. Obumierały. Cierpienie tak wielkie, że tylko Rodzic będący w takiej sytuacji może to zrozumieć. Po pierwszej stracie 13 lat temu miałam przerwę w staraniu się o kolejne dziecko aż dwa lata. Ból był ogromny. I niemoc. Nie mogłam się pozbierać. Zabiegi, łyżeczkowania, za każdym razem poczucie winy, ukrywanie wszystkiego bo przecież to tylko MOJA sprawa, wstyd i wiele innych emocji a przede wszystkim walka z samą sobą, czy zdołam się z tego podnieść. Czy mogę udźwignąć jeszcze więcej. Za KAŻDYM RAZEM KIEDY DOCHODZIŁO do tych okropnych wydarzeń a kiedy pojawiła się już na świecie nasza starsza Córka było jeszcze gorzej... Ciągły strach o to czy będzie dobrze, czy się uda, czy będzie zdrowe, czy ktoś się o tym dowie... Czy ktokolwiek oprócz wspierających bliskich, w moim przypadku męża WIE co wtedy czułam?!! W jakim byłam stanie ?!!! Bez wsparcia Rodziców, Mamy?! Bez mówienia o tym komukolwiek oprócz najbliższych?! Kobieta milczy. Często. Dusi ją. To stan nie do opisania. Takich historii ma wiele. I wciąż je tłumi. Bo cierpi. Ból nie do opanowania... Przez wiele lat nie mogłam o tym mówić. Nadal jest mi ciężko. To emocje nie do opisania. Za każdym razem czułam się gorsza. Czułam się z tym fatalnie , ja sama... A przecież moja tak głęboko skrywana historia i przeżycia są niczym wobec kobiet, które będą wiedzieć jaki los spotka ich dziecko. Nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. I szczerze?! Kiedy słyszę, że „miało być chore a urodziło się zdrowe” to aż mnie krew zalewa. Graj w ruletkę. Próbuj. Ile wytrzymasz. NIKT NIE SIEDZI w naszych głowach. Nikt nie wie ILE jesteśmy jeszcze w stanie udźwignąć.

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Która jesienna stylizacja przypadła Wam bardziej do gustu? 🍂🍃🍁Jak zwykle nie mogłam się zdecydować, którą tutaj wstawić. Ja zawsze wychodzę z pragmatycznego punktu widzenia i wybieram grubsze rajstopy. 😂😂😂🤷‍♀️🤦‍♀️ A co do kolorów- no cóż jeden akcent jest dla mnie jeszcze ok, ale więcej to zdecydowanie nie moja bajka. To jak stawiacie na 1 czy 2? Total look @greenpointfashion . Bez butów rzecz jasna, które mam już z czwarty lub nawet piąty sezon. 😂😂😂🙏 Dla wszystkich kompletujących swoją jesienną garderobę na całą nową, nieprzecenioną kolekcję polskiej marki Greenpoint macie aż 35 procent na hasło JOANNAKORONIEWSKA do 21 października!!! #fashion #loveit #MYstyle #mylook #streetlook #greenpoint #💗💞💕💓

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.