Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała się zupełnie bez makijażu!

I musimy przyznać, że wygląda w takiej wersji wspaniale!

Marta Cieplak 24 maja 2019 11:30
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska 27 maja będzie świętować swoje 41 urodziny, ale już teraz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami refleksją na temat mijającego czasu. Dodała z tej okazji zdjęcie bez makijażu na swoje konto na Instagramie. I musimy przyznać, że wygląda na nim świetnie!

Joanna Koroniewska bez grama makijażu

Pod zdjęciem, na którym widać z bliska jej twarz napisała: "Jak ten czas szybko leci. I nie widzę tego JUŻ TYLKO po dzieciach. DOKŁADNIE za kilka dni przejdę koleną magiczną urodzinową liczbę, ale nie wiem jak to możliwe, że czuję się młodsza i młodsza. Niegdy nie byłam aż taką optymistką, ale co tam, mówią, że człowiek na starość dziecinnieje”.

Fani są zachwyceni wyglądem aktorki! Zasypują ją komplementami: „Fajna naturalna i dziewczęca roda – czas nic złego z nią nie zrobił i długo nie zrobi”, „Wygląda Pani pięknie!”, „Śliczna!”, „Naturalna i piękna kobieta”.

A jak Tobie się podoba?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!