Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała się zupełnie bez makijażu!

I musimy przyznać, że wygląda w takiej wersji wspaniale!

Marta Cieplak 24 maja 2019 11:30
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska 27 maja będzie świętować swoje 41 urodziny, ale już teraz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami refleksją na temat mijającego czasu. Dodała z tej okazji zdjęcie bez makijażu na swoje konto na Instagramie. I musimy przyznać, że wygląda na nim świetnie!

Joanna Koroniewska bez grama makijażu

Pod zdjęciem, na którym widać z bliska jej twarz napisała: "Jak ten czas szybko leci. I nie widzę tego JUŻ TYLKO po dzieciach. DOKŁADNIE za kilka dni przejdę koleną magiczną urodzinową liczbę, ale nie wiem jak to możliwe, że czuję się młodsza i młodsza. Niegdy nie byłam aż taką optymistką, ale co tam, mówią, że człowiek na starość dziecinnieje”.

Fani są zachwyceni wyglądem aktorki! Zasypują ją komplementami: „Fajna naturalna i dziewczęca roda – czas nic złego z nią nie zrobił i długo nie zrobi”, „Wygląda Pani pięknie!”, „Śliczna!”, „Naturalna i piękna kobieta”.

A jak Tobie się podoba?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.