joanna-koroniewska-bez-makijazu-kobieta-blondynka
Fot. Olga Majrowska
metamorfozy gwiazd

Joanna Koroniewska bez makijażu, ale to nie wszystko! Gwiazda pokazała dużo więcej…

To zdjęcie w seksownej koszulce zrobiło furorę wśród fanów!

Redakcja VIVA! 28 sierpnia 2020 17:30
joanna-koroniewska-bez-makijazu-kobieta-blondynka
Fot. Olga Majrowska

Aktorka Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Nic dziwnego! Nie tylko występowała w najbardziej popularnych filmach i serialach, jak „M jak miłość” czy „Daleko od noszy”, ale też w mediach społecznościowych pokazuje swoje prawdziwe życie. Jest przy tym zabawna. W czasie kwarantanny razem z mężem Maciejem Dowborem prowadzili live'y i rozmowy z gwiazdami, które poprawiały humor tysiącom osób zamkniętych w domach. I choć teraz życie wróciło już do stanu bardziej przypominającego ten sprzed pandemii, konto Joanny na Instagramie ciągle zyskuje na popularności.

Joanna Koroniewska be makijażu i w seksownej stylizacji

Gwiazda często pokazuje się fanom bez makijażu. Jej posty są naturalne i prawdziwe. Teraz, kiedy Joanna wraca do pracy w teatrze, postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem zza kulis! Nie tylko jest na nim bez makijażu, ale też pozuje w niezwykle seksownej koszulce, która eksponuje piękny biust aktorki. Koroniewska opatrzyła zdjęcie komentarzem:

Mama w teatrze. Dziś pierwsza próba kostiumowa. Najważniejszy moment w pracy aktora. I powiem tak, ciało to nasze narzędzie pracy dlatego im jestem starsza tym paradoksalnie mniej się wstydzę.

Trzeba przyznać, że aktorka ma do siebie ogromny dystans. Fanom nie tylko pokazuje się bez makijażu, ale też bez problemu mówi o upływającym czasie i tym, jak czuje się w swoim ciele. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Joanna publikuje na swoim profilu na Instagramie „prawdziwe” zdjęcia.
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.