jabłczyńska zmieniła fryzurę
Fot. EAST NEWS
O tym się mówi

Joanna Jabłczyńska już tak nie wygląda?!

Pokazała się w blond włosach i wygląda jak SIA!

Redakcja VIVA! 14 stycznia 2021 12:30
jabłczyńska zmieniła fryzurę
Fot. EAST NEWS

Joanna Jabłczyńska największą popularność zdobyła dzięki roli Marty w serialu Na Wspólnej. Jednak karierę w show-biznesie zaczynała już jako kilkulatka. Najpierw śpiewała w bardzo popularnym kiedyś zespole Fasolki, a potem występowała w programach dla dzieci, m.in. w Tik-Tak. Ze względu na graną w produkcji TVN bohaterkę, aktorka nie może za bardzo zmieniać wizerunku. Dlatego od lat jest wierna długim lub półdługim włosom i ciemnym odcieniom. Ale w nowym roku postanowiła zaszaleć i pokazała się jako blondynka!

Joanna Jabłczyńska w blond włosach

Joannę Jabłczyńską na Instagramie obserwują prawie 94 tysiące fanów. I to właśnie tam mogą zobaczyć zdjęcia zarówno zza kulis serialu jak i z prywatnego życia gwiazdy. I właśnie na swoim profilu opublikowała szokującą dla wielu osób fotografię w blond włosach! Joanna ma na nim nie tylko inny kolor, ale też zupełnie odmienioną i dużo krótszą fryzurę – blond boba z grzywką. 

Fani porównują ją w tym wydaniu do piosenkarki SIA i bohaterek japońskich komiksów Manga. Ale i tak większość z nich woli aktorkę w naturalnym kolorze włosów.

No way!

Wolę brunetkę

Blond absolutnie nie!!!

Okropnie

Na szczęście to tylko peruka na potrzeby roli, więc jeśli też wolicie Joannę Jabłczyńską w ciemnych włosach, to możecie być spokojni o jej wizerunek.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.