Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
Metamorfozy gwiazd

Jennifer Lopez po raz kolejny zaskakuje zmianą wizerunku!

W nowej fryzurze wygląda jak... Sarsa!

Marta Cieplak 13 marca 2020 12:31
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Niedawno pisaliśmy o tym, że Jennifer Lopez pokazała się w naturalnym uczesaniu bez śladu doczepianych pasemek, a teraz gwiazda znów prezentuje się w uczesaniu z włosami sięgającymi niemal do pasa! Nas jednak zastanowił inny szczegół uczesania, który upodobnił amerykańską gwiazdę do... polskiej piosenkarki!

Jennifer Lopez wygląda jak Sarsa?

Na zdjęciu opublikowanym właśnie przez J.Lo na jej koncie na Instagramie widać, że gwiazda postanowiła zaszaleć z uczesaniem i zrobiła na czubku głowy dwa małe koczki. Taki zabieg sprawił, że piosenkarka przypomina nam bardzo polską gwiazdę – Sarsę. Też widzicie podobieństwo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spicing things up for #WOD ✨ @nbcworldofdance #CinnamonSpice

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Musimy przyznać, że w tej casualowej stylizacji ze swetrem i jeansami oraz młodzieżowej fryzurze gwiazda wygląda na 30, a nie na 50 lat! Ma też doskonałą skórę i figurę, której mogłyby jej pozazdrościć młodsze koleżanki. Jak to robi? Przeczytajcie tutaj!

Wolicie gwiazdę w rozpuszczonych czy związanych włosach?

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.