Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
Metamorfozy gwiazd

Jennifer Lopez po raz kolejny zaskakuje zmianą wizerunku!

W nowej fryzurze wygląda jak... Sarsa!

Marta Cieplak 13 marca 2020 12:31
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Niedawno pisaliśmy o tym, że Jennifer Lopez pokazała się w naturalnym uczesaniu bez śladu doczepianych pasemek, a teraz gwiazda znów prezentuje się w uczesaniu z włosami sięgającymi niemal do pasa! Nas jednak zastanowił inny szczegół uczesania, który upodobnił amerykańską gwiazdę do... polskiej piosenkarki!

Jennifer Lopez wygląda jak Sarsa?

Na zdjęciu opublikowanym właśnie przez J.Lo na jej koncie na Instagramie widać, że gwiazda postanowiła zaszaleć z uczesaniem i zrobiła na czubku głowy dwa małe koczki. Taki zabieg sprawił, że piosenkarka przypomina nam bardzo polską gwiazdę – Sarsę. Też widzicie podobieństwo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spicing things up for #WOD ✨ @nbcworldofdance #CinnamonSpice

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Musimy przyznać, że w tej casualowej stylizacji ze swetrem i jeansami oraz młodzieżowej fryzurze gwiazda wygląda na 30, a nie na 50 lat! Ma też doskonałą skórę i figurę, której mogłyby jej pozazdrościć młodsze koleżanki. Jak to robi? Przeczytajcie tutaj!

Wolicie gwiazdę w rozpuszczonych czy związanych włosach?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!