Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo
Ze świata urody

Jennifer Lopez w nowej fryzurze! Wróciła do burzy loków sprzed lat!

Taką gwiazdę pamiętają wszyscy jej fani!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2020 14:31
Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo

Jennifer Lopez tego lata wciąż zaskakuje swoich fanów licznymi metamorfozami. Jeszcze niedawno szał na jej Instagramie zrobiło zdjęcie w dwóch dziewczęcych koczkach. Teraz furorę zrobiła najnowsza fotografia, na której Jennifer wróciła do fryzury z początków swojej kariery. Latynoska wokalistka podgrzała atmosferę burzą loków, a jej fani są absolutnie zachwyceni! Co spowodowało taką zmianę?

Jennifer Lopez zaprezentowała fryzurę sprzed lat!

Piosenkarka uwielbia zmieniać swój wizerunek i bardzo często wraca do kultowych fryzur, które uwielbiają jej fani. Tym razem na Instagramie gwiazda pochwaliła się zdjęciem naturalnej burzy loków, które były dla niej tak charakterystyczne na początku kariery. Ciemniejsza karnacja i blond włosy idealnie współgrają ze sobą zwłaszcza latem! J. Lo jest wyraźnie szczęśliwa i świetnie czuje się w tym looku.

Jennifer Lopez wciąż zmienia fryzury

Chociaż gwiazda skończy w tym roku 50 lat, absolutnie na tyle nie wygląd. Każdego dnia dba nie tylko o swój świetny image, ale również o zbilansowaną dietę oraz regularne ćwiczenia, które pozwalają jej utrzymać świetną figurę i kondycję podczas występów scenicznych.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby hairs and moñitos ✨✨

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s a good week to have a good week. #MondayMotivation 🤍

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.