Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Jennifer Lopez szczerze o botoksie! Takiego wyznania nikt się nie spodziewał!

Skąd tyle szczerości w wypowiedzi gwiazdy?

Aleksandra Frankowska 4 grudnia 2020 16:27
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez to jedna z najpiękniejszych gwiazd na świecie. Chociaż skończyła już 51 lat, jej uroda zachwyca i wygląda na 20 lat młodziej. Sama wokalistka zdradziła niedawno swój stosunek do medycyny estetycznej i opowiedziała o sekretach swojej urody. Fani nie mogą się nadziwić, jak możliwe jest wszystko to, co powiedziała!

Międzynarodowa kariera Jennifer Lopez

Przez lata J.Lo pięła się po szczeblach kariery zarówno muzycznej, jak i aktorskiej. Aktualnie zbudowała swoje imperium, opiewające również na markę kosmetyczną. To świetna businesswoman, która każdą sprawę zawsze dopina na ostatni guzik.

Jennifer Lopez o botoksie

Chociaż gwiazda ma już skończone 51 lat, na jej twarzy nie idzie doszukać się zmarszczek. Złośliwi sugerowali wielokrotnie poprawianie urody u specjalistów. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej, a podczas ostatniej konferencji swojej marki kosmetycznej na Zoomie, gwiazda opowiedziała, co myśli o botoksie. Zdradziła też sekret swojego wspaniałego wyglądu.

Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry. Chcę, aby moje produkty działały. Chcę, żeby był w nich kwas hialuronowy. Chcę tworzyć rzeczy, które działają, aby nie musieć w pewnym momencie iść pod igłę. Nie mówię, że pewnego dnia tego nie zrobię, ale dotąd jeszcze tego nie zrobiłam.

Jaki jest sekret urody Jennifer Lopez?

Okazuje się, że gwiazda nie stosuje niesamowitych trików, aby wyglądać tak spektakularnie. Jej sekret to oliwa z oliwek oraz dobry krem z filtrem, które chronią skórę i odpowiednio ją nawilżają. Powiedzielibyście, że ma 51 lat?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.