Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
metamorfozy gwiazd

Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda bez makijażu!

Niesamowita różnica! Gwiazda jest nie do poznania…

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2021 12:30
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Jennifer Lopez to jedna z największych gwiazd naszych czasów. Popularność zdobyła jako aktorka, ale to kariera muzyczna przyniosła jej prawdziwą sławę. Mimo że Lopez pierwszys album wydała w 1999 roku, to do tej pory jej kariera nie blaknie. Niedawno 51-letnia Jennifer wystartowała z kolejnym zawodowym projektem. Gwiazda stworzyła własną linię kosmetyków JLO Beauty. To strzał w dziesiątkę, bo Jennifer wygląda jak 30-latka i jest wzorem dla milionów kobiet na całym świecie. Nie tylko dba o swoje ciało i dużo trenuje, ale też udaje jej się zachować młody wygląd twarzy - czy sekretem są kosmetyki, których używa? Oczywiście najczęściej widzimy ją w pełnym makijażu, dzięki któremu cera gwiazdy wydaje się być nieskazitelna. Czy bez makijażu wygląda równie dobrze?

Jennifer Lopez bez makijażu - jak wygląda gwiazda?

Jennifer Lopez bez makijażu wygląda nawet młodziej niż umalowana! To niesamowite, ale gwiazda olśniewa! Lopez w ramach akcji #WashAway2020 postanowiła zmyć makijaż w wideo, które umieściła na profilu na Instagramie. Oczywiście wykorzystała do tego kosmetyki swojej marki JLO Beauty, z których jest niezwykle dumna, bo jak sama podkreśla, prace nad opracowaniem ich formuły trwały kilka lat! 

Jennifer wideo opatrzyła komentarzem: „Po wczorajszym wydarzeniu #WashAway2020 mamy świeży wygląd na rok 2021. Nie mogę uwierzyć, że @jlobeauty jest już dostępne. Tworzyliśmy markę od lat i wreszcie jest. Były setki rund testowania produktów i receptur wszystko po to, aby mieć pewność, że stworzyliśmy dla CIEBIE idealne produkty, aby uzyskać TEN BLASK!!! I wiem, że to ci się spodoba. Właśnie ROZPOCZYNAMY!!!”

Za kosmetykami, które Lopez stworzyła stoi ciekawa idea - produkty do pielęgnacji marki JLO Beauty mają kobiecie pozwolić czuć się pięknie i lśnić bez konieczności nakładania ogromnej ilości makijażu. Lopez opowiedziała o tym w krótkim filmie, promującym JLO Beauty.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?