Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
METAMORFOZY GWIAZD

Jennifer Lopez pokazała się w naturalnej odsłonie! Fryzura robi wrażenie!

Bez doczepianych rzęs i przedłużonych włosów!

Redakcja VIVA! 28 lutego 2020 13:15
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Jennifer Lopez zdecydowanie lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Co jakiś czas widzimy ją w nowych upięciach oraz z inną długością włosów. Nie jest także tajemnicą, że gwiazda często decyduje się na doczepki, z których w ostatnim czasie postanowiła zrezygnować! Jesteście ciekawi, jak JLo prezentuje się w swoich naturalnych włosach, bez układania i ingerencji stylistów?

Jennifer Lopez przeszła metamorfozę

Jennifer Lopez została przyłapana przez paparazzie, gdy zmierzała na siłownię. Artystka postawiła na sportową stylizację – legginsy, które jeszcze bardziej uwydatniły jej kobiece kształty oraz krótki crop top. Pięćdziesięcioletnia gwiazda niesamowicie prezentowała się w tej stylizacji, jednak nie to przyciąga uwagę. Jennifer postanowiła wyjść w swoich naturalnych włosach, które mają tendencję do kręcenia. Ponadto gwiazda zrezygnowała z doczepek, w których często pokazuje się na koncertach oraz ściankach. Musimy przyznać, że ten look zdecydowanie jej pasuje, wygląda bowiem bardzo młodo! Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się teraz jedna z najpopularniejszy piosenkarek oraz aktorek na świecie? Zobaczcie jej aktualne fotografie! 

Jak teraz wygląda gwiazda
Fot. EAST NEWS

Jak teraz wygląda gwiazda
Fot. EAST NEWS

Jak teraz wygląda gwiazda
Fot. EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.