Jennifer Lopez nie jest lubiana w show biznesie
Fot. V E Anderson/WireImage
Metamorfozy gwiazd

Jennifer Lopez już tak nie wygląda! Postawiła na zupełnie nową fryzurę!

Gwiazda znów odmłodniała!

Aleksandra Frankowska 20 maja 2021 18:27
Jennifer Lopez nie jest lubiana w show biznesie
Fot. V E Anderson/WireImage

Jennifer Lopez słynie z ciekawych, ale zawsze stylowych metamorfoz. Gwiazda, która wierna jest zawsze jednemu odcieniowi włosów, chętnie szaleje z uczesaniem i prezentuje swoim fanom liczne przemiany. Nie inaczej było tym razem, kiedy latynoska pokazała nowe uczesanie na jednym ze swoich zdjęć na Instagramie. Jak zwykle wygląda świetnie, a nowa fryzura odmłodziła ją o kilkanaście lat! Jak wygląda teraz Jennifer Lopez?

Zobacz też: Jennifer Lopez na jednym zdjęciu z córką i mamą! Wyglądają jak siostry!

Jennifer Lopez kwitnie po rozstaniu z Alexem Rodriguezem

Wokalistka jeszcze niedawno planowała huczny ślub we Włoszech ze swoim narzeczonym, Alexem Rodriguezem. Niespodziewania, para rozstała się w pierwszym kwartale 2021 roku, pozostając w przyjaźni. Jennifer Lopez niedługo po tym zaczęto widywać w towarzystwie dawnej miłości – Bena Afflecka. Czy to możliwe, że stara miłość nie rdzewieje? Jennifer wyraźnie kwitnie po rozstaniu z Rodriguezem. Na jej Instagramie wciąż pojawiają się przepiękne zdjęcia, a jej uroda zachwyca na każdym kroku.

Czytaj też: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Para wydała przejmujące oświadczenie! 

Jennifer Lopez zmieniła fryzurę – wygląda 10 lat młodziej!

Chociaż zmiana, którą zaprezentowała J.Lo nie jest drastyczna, spowodowała, że artystka znacznie odmłodniała. Autorem nowej metamorfozy jest jej stylista Chris Appleton, który tym razem zaproponował gwieździe fryzurę w stylu curtain bangs. Nawiązuje ona do lat 60. i 70., a lansowała go wówczas sama Brigitte Bardot. Dłuższe kosmyki po bokach i delikatna grzywka przepięknie uwydatniają kości jarzmowe. Tę fryzurę uwielbiają Prianka Chopra oraz Alexa Chung. Powiedzielibyście, że Jennifer Lopez skończyła niedawno 51 lat? 

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.