Jennifer Lopez 2019
Fot. East News
Ze ŚWIATA URODY

Jennifer Lopez i Mariah Carey odsłaniają ciało w skąpych strojach 

Czy gwiazdy naprawdę pokazały za dużo?

Paulina Borówka 4 września 2019 19:26
Jennifer Lopez 2019
Fot. East News

W ostatnich dniach o Jennifer Lopez i Mariah Carey stało się naprawdę głośno. Gwiazdy pojawiły się publicznie odkrywając figurę, a ich zdjęcia podbijają internet. Zaczęły pojawiać pozytywne i negatywne komentarze, jednak bez cienia wątpliwości kobiety zachwyciły swoją sylwetką. 

Jennifer Lopez odkrywa ciało na plaży w Saint Tropez

Razem z Alexem Rodriguezem, Jennifer świętowała 60. urodziny znajomego koszykarza - Magic Johnsona. Na Lazurowym Wybrzeżu nikt nie przeszedł obojętnie wobec kreacji gwiazdy. Krótki biały top i długa niebieska spódnica w grochy prezentowały się pięknie. W internecie pojawiły się komentarze, że celebrytka pokazała za dużo, jednak czy możemy ją winić za pokazanie takiej figury? 50-letnia gwiazda regularnie i ciężko trenuje, nic więc dziwnego, że na plaży chciała pokazać swoje ciało. Widać efekty!

Jlo 2019
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

St.Tropez 2019 ☀️

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Mariah Carey opublikowała swoje zdjęcie w bikini na Instagramie

Piosenkarka, która jeszcze do niedawna zmagała się z nadwagą, dzisiaj zachwyca figurą wszystkich fanów. Mariah Carey pozuje do zdjęcia w czarnym, kobieco wyciętym kostiumie kąpielowym z pełnym uśmiechem na twarzy. Obserwatorzy nie wierzą własnym oczom i pytają:

 To zdjęcie jest z dzisiaj, czy z 1991r.?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Jak Mariah Carey radzi sobie na co dzień

W życiu gwiazdy pojawiało się wiele problemów- skandaliczna plotka o jej operacji zmniejszenia żołądka, czy zeszłoroczne doniesienia o chorobie dwubiegunowej. Nie było łatwo poradzić sobie z zapanowaniem nad życiem prywatnym, jednak post na Instagramie pozostaje odpowiedzią na wszystkie pytania. Obserwatorzy są pod wrażeniem pozytywnego nastawienia, a przede wszystkim figury 49-letniej Mariah Carey. Kto nie chciałby tak wyglądać w jej wieku? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!