Fot. instagram.com/jeffreestar/
ZE ŚWIATA URODY

Okradziono magazyn z kosmetykami Jeffree Star'a! Straty wynoszą 2,5 miliona dolarów!

Najsłynniejszy makijażysta na Instagramie ujawnia szczegóły

Ksenia Krasko 3 kwietnia 2019 14:45
Fot. instagram.com/jeffreestar/

Jeffree Star, potentat w dziedzinie makijażu, stracił kosmetyki warte 2,5 miliona dolarów! Wśród nich znalazł się najnowszy, jeszcze niewydany produkt – korektor Magic Star. Jeden z najpopularniejszych makijażystów na Instagramie ujawnia, że kradzież miała miejsce mniej więcej dwa tygodnie temu.

Jeffree Star stracił majątek

„Ci ludzie byli profesjonalistami. Sądzę, że pomogła im osoba, która wcześniej pracowała [w magazynie]”, przyznaje Star w swoim filmie na YouTube. Ujawnia również, że złodzieje dostali się do środka przez dach, zabrali kosmetyki, a potem wywieźli je ciężarówką. Star ostrzega, że skradzione produkty już są sprzedawane na czarnym rynku, w tym najnowszy korektor Magic Star w odcieniu C5, chociaż oficjalnej premiery kosmetyku jeszcze nie było.

Skradzione kosmetyki Jeffree Stara

Jeffree Star współpracuje z policją, aby jak najszybciej złapać przestępców. Otrzyma pieniądze ze względu na ubezpieczenie, ale nie jest jasne, czy odzyska też skradzione kosmetyki. „To najgorszy cios dla marki. To katastrofalne, że jest to w ogóle realne”, mówi Star w swoim filmie. „Wiem, że już nigdy do tego nie dopuszczę”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jeffree Star (@jeffreestar)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.