Metamorfoza Jareda Leto
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Jared Leto w charakteryzacji do House Of Gucci jest nie do poznania!

Lady Gaga i Adam Driver również wyglądają niesamowicie!

Aleksandra Frankowska 30 lipca 2021 16:27
Metamorfoza Jareda Leto
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Premiera House Of Gucci zbliża się wielkimi krokami! Założone zostało właśnie oficjalne konto na Instagramie, gdzie pojawiły się również pierwsze plakaty. Największą metamorfozę przeszedł zdecydowanie Jared Leto! Fani są w szoku i nie mogą uwierzyć, że tak w filmie wygląda ich ulubiony aktor.

Zobacz też: Lady Gaga już tak nie wygląda! Nowy kolor włosów zmienił ją nie do poznania!

House Of Gucci – kiedy premiera?

Zdecydowanie film o historii rodziny Gucci i ich modowym imperium to wyczekiwana premiera tego roku. Prawdziwa historia z dramatem w tle, kiedy to zamordowano Maurizia Gucciego doczekała się w końcu ekranizacji. Premiera zaplanowana jest na 24 listopada 2021 roku. Na oficjalnym koncie Instagramowym filmu zaczęły pojawiać się pierwsze oficjalne plakaty! Pojawił się również oficjalny trailer!

Metamorfoza Jareda Leto w House Of Gucci

Raptem wczoraj założony został oficjalny profil filmu na Instagramie. Do teraz obserwuje go już 45,7 tysiąca użytkowników. Na plakatach, które zostały udostępnione widać aktorów, takich jak Lady Gaga, Adam driver, Jared Leto, Jeremy Irons oraz Al. Pacino.

Czytaj też: Historia fortuny i morderstwa... Zobaczcie zwiastun filmu „House of Gucci”

Wszyscy są ucharakteryzowani, jednak największą uwagę wzbudza Jared Leto, który jest kompletnie nie do poznania! Zmienione rysy twarzy, siwizna, niemal zupełnie inne spojrzenie. Pod tym zdjęciem posypało się najwięcej komentarzy od fanów!

Jak Wam się podoba jego zmiana? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.