jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News
ZE ŚWIATA URODY

Nowy pomysł Jane Fondy zachwyci wszystkie fanki... fitnessu!

Aktorka stworzy własną markę

Aleksandra Charzewska 6 grudnia 2018 19:31
jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Jane Fonda przygotowała dla swoich fanek wielką niespodziankę! Uwielbiana przez amerykanów aktorka, producentka i pisarka od lat zajmuje się fitnessem i zdrowym stylem życia. Teraz postanowiła stworzyć swoją własną markę przeznaczoną dla kobiet dojrzałych. Czym dokładnie będzie się zajmować? Ten pomysł z pewnością zachwyci wszystkich miłośniczek sportu!

Jane Fonda stworzyła swoją własną markę

Wcześniej, 80-letnia aktorka zajmowała się nagrywaniem wideo treningów, co okazało się ogromnym sukcesem. Seria Jane Fonda Workout sprzedała się w ponad 17 milionach egzemplarzy. Kolejny projekt Jane także jest związany ze sportem, jednak zupełnie inny od pozostałych. Sygnowane nazwiskiem Fondy będą suplementy diety, ubrania oraz przyrządy do ćwiczeń. Marka Jane ma być skierowana konkretnie do kobiet, po 50-tym roku życia. Premiera jej produktów odbędzie się już wiosną.

„Fitness i zdrowie od zawsze były moją pasją. Nie tylko dlatego, że gdy ćwiczę wyglądam lepiej, ale dlatego, że czuję się lepiej i myślę w inny sposób.” – wyznała portalowi Wwd.com

Okazuje się, że Jane nie powierzyła tworzenia produktów całkowicie specjalistom, a sama zajmuje się projektowaniem, dobieraniem materiałów, kolorów i wzorów. Niestety, żaden z projektów nie został jeszcze ujawniony. Nie został podany również orientacyjny przedział cenowy.

Z niecierpliwością czekamy na wiosenną premierę marki Jane Fondy! 

Kto pojawił się na Oscarach?
Fot. East News
Jane Fonda
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.