jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News
ZE ŚWIATA URODY

Nowy pomysł Jane Fondy zachwyci wszystkie fanki... fitnessu!

Aktorka stworzy własną markę

Aleksandra Charzewska 6 grudnia 2018 19:31
jane fonda
Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Jane Fonda przygotowała dla swoich fanek wielką niespodziankę! Uwielbiana przez amerykanów aktorka, producentka i pisarka od lat zajmuje się fitnessem i zdrowym stylem życia. Teraz postanowiła stworzyć swoją własną markę przeznaczoną dla kobiet dojrzałych. Czym dokładnie będzie się zajmować? Ten pomysł z pewnością zachwyci wszystkich miłośniczek sportu!

Jane Fonda stworzyła swoją własną markę

Wcześniej, 80-letnia aktorka zajmowała się nagrywaniem wideo treningów, co okazało się ogromnym sukcesem. Seria Jane Fonda Workout sprzedała się w ponad 17 milionach egzemplarzy. Kolejny projekt Jane także jest związany ze sportem, jednak zupełnie inny od pozostałych. Sygnowane nazwiskiem Fondy będą suplementy diety, ubrania oraz przyrządy do ćwiczeń. Marka Jane ma być skierowana konkretnie do kobiet, po 50-tym roku życia. Premiera jej produktów odbędzie się już wiosną.

„Fitness i zdrowie od zawsze były moją pasją. Nie tylko dlatego, że gdy ćwiczę wyglądam lepiej, ale dlatego, że czuję się lepiej i myślę w inny sposób.” – wyznała portalowi Wwd.com

Okazuje się, że Jane nie powierzyła tworzenia produktów całkowicie specjalistom, a sama zajmuje się projektowaniem, dobieraniem materiałów, kolorów i wzorów. Niestety, żaden z projektów nie został jeszcze ujawniony. Nie został podany również orientacyjny przedział cenowy.

Z niecierpliwością czekamy na wiosenną premierę marki Jane Fondy! 

Kto pojawił się na Oscarach?
Fot. East News
Jane Fonda
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?