piękna twarz pielęgnacja
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

W świecie medycyny estetycznej panuje moda na naturalny wygląd!

Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne?

Marta Cieplak 6 marca 2020 13:15
piękna twarz pielęgnacja
Fot. adobe.stock.com

Nowy rok to nowe trendy. Także w medycynie estetycznej. O tym, na co warto zdecydować się w tym roku, rozmawiamy z dr Barbarą Pardą-Głomską.

Jakie zabiegi warto zrobić wiosną?

„W mojej wieloletniej praktyce lekarza medycyny estetycznej obserwuję zróżnicowane trendy oraz sezonowe "mody". W naturalny sposób świat gwiazd i celebrytów kształtuje popyt na pewne zabiegi, co więcej pacjenci często są przekonani, że kontakt z medycyną estetyczną to przede wszystkim inwazyjne procedury medyczne pozostawiające zmiany w wyglądzie widoczne od razu po wykonaniu zabiegu. Stąd tak częste pytania o botox lub wypełniacze, które dla wielu osób stanowią pierwszy krok w zmianie swojego wyglądu zapominając o zabiegach poprawiających kondycję skóry. Na szczęście rok 2020 przynosi nowy trend na naturalny wygląd” mówi dr Parda-Głomska.

Co zatem można zaoferować pacjentom, którzy na wiosnę pragną poprawić swój wygląd i w dyskretny, a jednocześnie skuteczny sposób się odmłodzić?

„Odpowiedź stanowią zabiegi kondycjonujące skórę, pobudzające ją do przebudowy i odbudowujące jej strukturę. Mam tu na myśli najnowsze osiągnięcie światowej klasy – unikalny laser P.L.E.A.S.E Professionnal. Skąd taka rekomendacja? To wyjątkowe urządzenie jako jedyne na świecie łączy stymulację oraz odżywienie skóry w jednym zabiegu, jednocześnie zapewniając niezwykle krótki czas rekonwalescencji. Trwa on maksymalnie 48h. Głowica lasera wyposażona w technologię SmartPoration tworzy w skórze mikropory zajmujące zaledwie od 1% do 15% obszaru objętego zabiegiem. Dzięki tej ultranowoczesnej technologii, która poprzez pulsacyjną pracę nie karbonizuje tkanki, lekarz może od razu podać do głębokich warstw skóry substancję aktywną i zmaksymalizować jej wchłanianie. W przypadku zabiegu laserem P.L.E.A.S.E.® jest ono ponad 100-krotnie skuteczniejsze niż w metodzie transdermalnej. Laser pobudza skórę także do naturalnych procesów odnowy komórkowej poprzez produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Wszystkie te cechy sprawiają, że zabieg jest niezwykle skuteczny a efekt zabiegu jest naturalny i narastający w czasie” rekomenduje.

dr Parda
Fot. materiały prasowe


Jakie zabiegi warto wykonać w okresie przedwiośnia?

„Zabiegi pomagające w walce ze zmarszczkami, rozszerzonymi przez zimowy chłód naczynkami oraz rumieniem, a także w zabiegach wymagających większej ingerencji jak podniesienie owalu twarzy, napięcie skóry czy usunięcie przebarwień. Laser P.L.E.A.S.E wykazuje bowiem ogromne spectrum działania. Stanowi także odpowiedź na potrzeby osób, które pragną przygotować swoje ciało do odsłonięcia wraz z pierwszymi dniami wiosny” mówi dr Parda-Głomska. 

dr Parda
Fot. materiały prasowe

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.